Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mustafa Berker

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 15 yorum bulunmaktadır.
 • VİLDAN GÖKYILDIZ tarafından:
  Merhaba, yüksek tansiyon dolayısıyla geçirdiği beyin kanaması ile babamı kaybetmek üzereyken hızır gibi yetişen,güler yüzü,yardım severliği,güvenirliği,dürüstlüğü,başarısı ve güzel enerjisiyle yüzümüzü güldüren Mustafa Berker'e ( KANATSIZ MELEĞİMİZE ) çooookk teşekkür ediyoruz. Selamlar...
 • ca tarafından:
  Merhabalar, Nisan 2014'te 16 mm'lik hipofiz bezi tümörü teşhisiyle hocam beni ameliyata aldı.öncesinde ameliyattan inanılmaz korktuğum için başka dr'larla görüşmeme rağmen ameliyata cesaret edememiştim; ama Mustafa Hoca'm bilgisi ve özgüveniyle beni ikna etti. Kullandığı aletler son teknoloji ve ameliyat sonrasında da çok rahat ettim.Belirti olarak aşırı derecede başağrım vardı. Bugün ameliyatımın tam 2. ayı. Şu an ağrılarım da tamamen geçti ve hocamın ilgisinden de, yaptığı operasyondan da son derece memnun kaldım.Bu tarz teşhis konmuş hastalar hiç düşünmeden Mustafa Hoca'mla görüşsün. Acil şifalar diliyorum..
 • ALİ AYDIN tarafından:
  merahaba eşim akromegali hastasıydı 2010 yılında MUSTAFA hocamın başarılı operasyonu sayesinde saglıgına kavuştu hocamdan ALLAH razı olsun MUSTAFA hocam gibi meslegini severek icra eden hocalarımıza ihtiyacımız var inşallah MUSTAFA hocam diger bütün doktorlara örnek teşkil eder. saygılarımla hocam ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN İNŞALLAH
 • Birsen ÖZKAN ÜNLÜ tarafından:
  Mustafa Hoca yı bir talihsizlik sonucu 2 kez beyin kanaması geçirdiğim fakat teşhisin bir türlü konamadığı hastanede sıra beklerken geçirdiğim kısmi felç sonucu ACİL de nöbetçi DR olduğu için tanıştım. İyi ki de tanımışım rahatsızlığımın teşhisini ve tedavisinde çok büyük emeği oldu. 2 kez ameliyatıma girdi,, Daha sonraki devam eden tedavimde başka dr lar bulup bizzat ilgilendi, kendini mesleğine adamış bir Doktor iyi ki kendisini tanımışım, Çok minnettarım....
 • Metin Ulusal tarafından:
  19 yasindaki oğlumun beyin sapi ile omuriliği arasinda 3 cm boyutunda tümör olduğunu uç ay önce tesadüfen öğrendik.Sonuçları 12-13 doktora gosterdik.En son Hacettepe de Doc.Dr.Atilla Akbayda ameliyat ettirmeye karar verdik.10 gün hastanede yatti.En son çekilen mr dan sonra doktorumuz kendisinin ameliyatıagizdan girerek yyapmaya düşündüğünü ancak bunun agizda ve boyunda iz bırakabileceğini ameliyat sonraki konfor için burundan girmenin daha iyi olacagini bu konuda da Mustafa Hocanin daha tecrübeli olduğunu belirterek pglumu Mustafa Hocaya devretti. Mustafa Hoca iki ameliyatta tümörü temizledi.Her iki ameliyatta da oğlum ayni gün ayağa kalkti.Uç gün sonra da taburcu oldu.Toplamda 21gun kaldigimiz hastanede en ufak bir olomsuxlukla larsilasmadik.Bolum baskanindan hasta bakicisina kadar guleryuzden başka bisşey görmedik.Tam bir ekip calismasi.Basta bolum baskanina doktorumuz Mustafa beye ilk doktorumuz Atilla beye ve tüm saglik personeline teşekkürler. .
 • Muzaffer tarafından:
  Mustafa Berker kendisini hastalarına ve mesleğine adamış, insaniyetli, bilgili ve müthiş bir beceriye sahip mükemmel bir doktor. Keşke onun kişiliğine, yeteneklerine ve bilgisine sahip doktorlarımızın sayısı daha çok olsa...
 • Duygu Özbek tarafından:
  merhaba benim esim 3 senedir akromegali hastası 2 sene mersin üniersitesinde tedavi gördü 1 defa ameliyat oldu artık ömür boyu ilac tedavisi dediler ve biz bir tesadüf sonucu mustafa hocamızı tanıdık Allah binlerce razı olsun bize maddi manevi okadar yardımcı olduki yani adam kendini meslegine adamıs.eşim gecen sen 2. bu sene 3. ameliyatını Mustafa hocamızda oldu ve bu sene gecen senekinden cook cook iyi biz bu hastalıgı önce Allahımın sonra MUSTAFA BERKERİN SAYESİNDE yendik ona nekadar tesekkür etsem azdır. biz yasadık ve mustafa hocamızda şifamızı bulduk igsallah bu yorumu okuyan akromegali hastalarına bir nebze yardımcı olursak cok sevinirim Mustafa bey bir numara.
 • mehmet ali tarafından:
  mustafa hocamdan allah razı olsun kendisni mesleğine adamış hipofiz ameliyatı işinde üstüne dr.yoktur ameliyat endişesi yüzünden kendisini üzsekte bize hep olgun davrandı allah bin kere razı olsun çok başarılı bir ameliyatla beni eski halime çevirdi onlar olmasa yıllarca harcadıkları emek göz nuru olmasa hastaların hali ne olur bilemiyorum sadece kendinden diil allah anne ve babasından da razı olsun artık akromegali diilm inşallah
 • Volkan ÖCAL tarafından:
  22 Eylül 2012 de kızkardeşim, Prof Dr.Mustafa BERKER'e mikrocerrahi yöntemle ameliyat oldu .Hipofiz tümör,beynin sağ yanında büyükçe (ceviz büyüklüğüne yakın) şekildeydi.Tümör göz sinirine dokunmaya başlamıştı.Kör olabilme hatta ölüm riski bile mevcuttu.Ameliyattan önceki tahlilde büyüme hormonu,normal değerlerin '74' katına çıkmıştı.Ameliyatımız çok başarılı geçti.3 ay,6 ay ve 1 sene sonunda yapılan tahlil ve tetkiklerde kan değerleri normal değerlere ulaştı.Doktorumuz, Türkiye sınırlarını aşabilecek düzeyde kaliteye ve yeteneğe sahiptir.Bu alanda bulabileceğiniz en iyi dr dur.Kendisine duacıyız, bizi hayata yeniden dönderdi.Allah,razı olsun.
 • BERRİN KARBAL tarafından:
  Kendisi hipofiz adenom konusunda başarılı bir doktordur. birçok ünlü beyin cerrahlarına gittim ama kendisinin ilgilendiği kadar ilgilenen doktor görmedim, 2010 yılında hipofiz adenom ameliyatımı yaptı ve çok başarılı oldu, şu an 2 kızım var. Ameliyattan önce 5 yıl ilaç tedavisi görmüştüm, ilaçlar bir işe yaramamaya başlamıştı, Mustafa beye muayene oldum, hastalığı ve ameliyatı öyle bir anlattı ki, ameliyat için kendimi ellerine teslim ettim. iyiki kendisine güvenmişim, çok teşekkür ediyorum Hocam, iyiki varsınız.
 • mehmet özdemir tarafından:
  hipofizde 1,6 cm lik kitle vardı . allah razı olsun mustafa hocam dan ellerine sağlık tamamen temizledi. büyüme hormonum 34 den normal insan seviyesine düştü ameliyattan 2 gün sonra ayağıma 45 numara ayakkabı olmuyordu şimdi rahatlıkla oluyor bütün değerler normale döndü mustafa bey bu alanda bana göre 1 numara allah kendisine uzun ömürler versin.
 • aydın karademir tarafından:
  ben cushing hastasıydım.134kg.idim siz tarafından 25-08-2011 tarihinde ameliyat oldum seker hastası ve tansiyon hastası idim şu anda seker normal tansiyon normal ve kilom 94kg oldum sayenizde kendimi yeniden doğmuş hissediyom sizden allah razı olsun.
 • ARSLAN tarafından:
  Akromegali hastası olduğumu öğrendim.Hipofizde 2,4cm kitle tespit edildi.Memleketimde mikrocerrahi ile ameliyat oldum ve kitlenin sadece yarısı alınabildi.Mustafa hocam endoskopi ile ameliyatını yaptı ve kitlenin tamamını temizledi.Kendisinden allah razı olsun.Çok değerli bir doktor. Büyüme hormonu 20'den 1'indi
 • BERRİN tarafından:
  kendisi çok mükemmel ve başarılı bir doktordur. kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
 • kader tarafından:
  Kendisi mükemmel bir doktordur.
Doktor hakkında toplam 15 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
15 kişi Prof. Dr. Mustafa Berker için değerlendirme yapmış
 • Endoskopi (Yıllık operasyon)
 • Beyin Tümörleri Cerrahisi (Yıllık operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
Mustafa Berker Muayenehanesi, Ankara (Muayenehane)
Nöroşirürji Uzmanı , 0– devam (2014 yıl)
Adres : Kennedy caddesi. 73/2
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : 1
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. İBRAHİM ZİYAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. MELİKE MUT
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. SELÇUK PALAOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. TUNÇALP ÖZGEN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. NEJAT AKALAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. HASAN ÇAĞLAR UĞUR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Opr.Dr. HAKAN YAKUPOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. KEMAL BENLİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. ZEKİ ŞEKERCİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. ŞÜKRÜ AYKOL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
13119
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Berker’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!