Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mustafa Ağahan Ünlü

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
  • ümit çelikkaya tarafından:
    Adım ümit çelikkaya bizim çocugumuz erken dogum oldu ve taktir Allah'tan. Ama erken doğumdan dolayı bebeklerin geçirebileceği en yaygın beyin kanamasını geçirdi. Ve ve kanama sonrasında hidrosefali beyin ameliyatı olması gerekti ve çocuğuma sant takıldı. Bu ameliyatı olurken bebeğim 1300gr idi. Allah hocamdan razı olsun çocuğum şimdi çok ama çok iyi. Ve kimse inanmıyor beyin ameliyatı olduğuna. Hocamı Allah rızası için herkese gönül rahatlığla tavsiye ederim.
  • Mehmet tarafından:
    bende 2006 yılında sağ temporal bölgede kist teşhisiyle ameliyatımı Ağahan hocamız ekibi yaptı. o gün bugün turp gibiyim maşallah :) eşime dostuma akrabalara herkese tavsiye ediyorum :):)
  • özge d. tarafından:
    ben özge syringomyeli hastalığından 18 yaşında ameliyat oldum ameliyatımı ağahan hocam yaptı elazığdaki doktorlar boşuna yaptırmayın %80 felç olur %20 masada kalır demişlerdi benim için ama hocamdan allah razı olsun iki kere ameliyat oldum şimdi durumum çok iyi normal yaşantıma devam ediyorum bu alanda rahatsızlığı olan herkese şiddetle tavsiye ederim
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Mustafa Ağahan Ünlü Muayenehanesi, Ankara (Muayenehane)
Adres : TUNALI HİLMİ CADDESİ SEYMENLER İŞ HANI 96/20
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : TALATPAŞA BULVARI ADNAN SAYGUN CAD. SAMANPAZARI ALTINDAĞ
Tel : 312 508 33 33
Fax : 3106371
Yatak Sayısı : 922 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. İBRAHİM ZİYAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. TUNÇALP ÖZGEN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. MELİKE MUT
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Opr.Dr. FERHAT YAVUZ AKBAY
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. SELÇUK PALAOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. ŞÜKRÜ ÇAĞLAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. HASAN ÇAĞLAR UĞUR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Ass.Dr. İHSAN DOĞAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. MUSTAFA BERKER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. KEMAL BENLİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
8312
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Ünlü’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!