Eniyihekim.com

Dr. Yener Oğuz

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • Banu A. tarafından:
  2 senede 4 implantımı yapan ve 2 sorunlu dişimi çeken Doç Dr. Yener Oğuz tanıdığım en iyi diş hekimlerinden birisi. Tedavi konusunda çok yetkin olmasının yanısıra, çekim ve ameliyat sırasında insanı rahatlatan, sakinleştiren, güven veren kişiliği ve hastaya yaklaşımları çok etkileyici. Bu temmuz ayında implant kontrolüm vardı, ihmal ettim. Bugün Yener beyden randevu almak için Başkent Üniv. Diş Hekimliği Fakültesini aradığımda artk bu hastanede olmadığını, yutdışında olacağını ve hastaneye dönüp dönmeyeceği hakkında bilgileri olmadığını söyledi sekreter hanım. Çok üzüldüm.. Umarım geri döner...
 • emir tarafından:
  20lik dişim apse yapıp öndeki dişimin köklerini eritti. apsem kese içinde olduğu için antibiyotik işe yaramadı dr bey önce apsemi boşaltıp keseyi aldı 4 gün sonrada 20lik dişimi ve öndeki dişi sorunsuz aldı. ameliyata girmeden önce endişeliydim ama kendisi ve asistanı nurettin bey çok cana yakındılar.gerçektende apsemin yeri çok hassastı (sinüs tükürük bezi ve sinire yakın ) memnun kaldım ve diğer hastalarımıza tavsiye ederim
 • s.d tarafından:
  yener oğuz ve çalışanlarından çok memnun kaldım .diş çekimi beş dakikayı geçmedi.hiç ağrı hissetirmedi.tavsiya ediyorum.Diyer dişimi de ona çektireeğim.çünkü çok pozitifler.
 • Ferda Dikmen tarafından:
  .Uzun doktor arayışlarından sonra methini duyarak gittiğim Yener bey,beni hiç pişman etmedi.İyi ki ona gitmişim.Herşeyden önce hastayı rahatlatan bir doktor...
 • Dilara tarafından:
  İnternetten uzun arayışlarım sonucunda buldugum,ilk kez bir diş cekımı operasyonu gecırecegım ıcın tıtızlıkle arastırdıgım bır dişçiydi..panik atak olmama ragmen dızgınlemeyı basardı,artık tum dıslerım ıcın kendısıne gıdıcem,hatta dıs cekerken sarkı bıle mırıldandı cılgın bı cene cerrah kendısı:)
 • esma topal tarafından:
  Başkent üniversitesi hastanesi adına Yener bey büyük bir kazanç.Hastalarına güven veren,tedavisi sırasında hijyene olağanüstü dikkat eden bir hekim.Alanının en iyilerinden.Başarılarının devamını diliyorum.
 • Gunes Cansiz tarafından:
  Sayin hekim Yr.Doc. Yener Oguz cok basarili, mutevazi bir hekim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Cunku daha once yaptirdigim implant ile karsilastirdigimda onun yaptigi cok konforlu ve cok kolay oldu.Ne yaptigini cok iyi bilen ve hastaya guven veren yapisi var.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.

Branştaki diğer uzmanlar

Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
1773
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Oğuz’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!