Opr.Dr.

Amanullah Çağatay

Kadın hastalıkları ve doğum

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 202 34 34

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  tanıdıgım en ıyı ve guven veren doktorlardan bırı 2010 yılında gebelıgımı takıp eden ebem tarafından yonlendırıldım ve cok memnun kaldım sezeryan dogumumu gerceklestırdı gecen ayda bı operasyonuma gırdı cok memnunum guler yuzu samımıyetı guven verıyo ve ısındede cok basarılı taktır edıyorum.tesekkurler cagatay bey

 • çok memnunum

  DR,AMANULLAH BEY'E AİLECE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ.BİZİ ÇOK İLGİLİ KARŞILADI.YAKIN ÇEVREMİZDEN KENDİSİNİN ALANINDA EN İYİSİ OLDUĞU ÖĞRENDİK ONA GÜVENDİK.ANNEMİN İLERİ EVREDE OLAN OVER KANSERİ HASTALIĞINDA BİZE UMUT OLDU.SON DERECE BAŞARILI BİR AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRDİ VE ŞU AN GELİDİĞİMİZ NOKTADA ANNEM ÖNCE ALLAHIN İZİNİYLE SONRA HOCAMIZIN TECRÜBELİ ELLERİYLE ŞİFAYA KAVUŞTU..ÇOK MUTLUYUZ..

 • çok memnunum

  DR.Amanullah ÇAĞATAY beye çok teşekkür ediyorum ilk gebeliğim 2 aylık kalbi durdu kürtaj oldum.bende polikistik over var ve kaç aydır gebe kalamıyordum Amanullah beyin ilk tedavisinde gebe kaldım şuan 5 haftalık gebeyim.takibini çok iyi yapan ve manevi yönden de destek olan bir doktor.

 • çok memnunum

  GEBZE'DE EN İYİ KADIN DOĞUM UZMANI KİM DİYE SORAN OLURSA KESİNLİKLE AMANULLAH ÇAĞATAY DERİM,ONUN SAYESİNDE ÇOK ŞÜKÜR İKİNCİ KIZIMI KUCAĞIMA ALDIM 10 GÜN ÖNCE,DOĞUM ESNASINDA POLİKSTİK OVER'LERİM VARDI-ONLARIDA YOK ETMİŞ OLDU. AŞILAMA İLE HAMİLE KALDIM-İLKE SEFERDE HEMDE,BAŞKA DOKTORA GİTTİM 1 YIL BOYUNCA,BİR SONUÇ ALAMADIM.ÇAĞATAY BEY GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR UZMAN DALINDA,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM DOKTOR BEY...

 • çok memnunum

  bir doğum yaptım sağlıklı güzel bir kızım var, ikinci hamileliğimde düşük oldu, üçüncü hamileliğimde ikiz bebeklerim 2,5 aylık kalpleri durdu kürtaj oldum ,aradan iki yıl geçti hamile kalmak istiyorum doktorumun kontrolinde, düşük olmasından korkuyorum doğal hamile kalmak istiyorum dedavi için hastanenize amanullah çağtay dan memnun olduğum için kendisine muayne olup inşallah bir bebek sahibi olmayı arzuluyorum.

 • çok memnunum

  Doktor beyle Medikal Park hastanesinin yönlendirmesiyle tanıştım. Forumlar da yazılanları okudum. Kadınların genelde çok sık karşılaştığı vajinal enfeksiyon rahatsızlıklarında bu kadar kesin tedavi yöntemiyle daha önceden hiç karşılaşmadım. 35 yaşındayım ve 10 yıllık evli olduğumu düşünün. Başka doktorların verdiği tedavilerde ilaç kullanırdım, raahtsızlık tam olarak geçmez, sonra tekrar ilaç kullanımı, yine geçmez, sonra hekim değiştirme ve yeni tedavi yöntemleri derken süreç uzardı.Ve hiçbirzaman tam sonuç alamazdım. Çağatay Bey'e tedavi konusunda güvenin. Verdiği ilaçları kullanın.ikinci bir tedavi öngörürse onuda tamamlayın. Kendisi enfeksiyon tamamen bitene kadar sürekli kontroller, tahliller ve ilaç tedavisiyle beni çok kısa sürede sağlığıma kavuşturdu. Sağlık denince çok iyi hastanelere ve çok iyi doktorlara gitmeye çalışmama rağmen, Çağatay bey kadar hastasıyla ilgilenen, hastasını tekrar sağlığına kavuşturmakta bu kadar hızlı ve başarılı bir doktorla henüz karşılaşmadım.İçim rahat bir şekilde kendisini tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Gerçekten süper bir doktor. doktor var doktor var böyle kaliteli ilgili işini düzgün yapan tedaviyi günü gününe takip eden teşhisleri ve tahminlerinde yanılmayan ve şuanda evladımın olmasında faydası olan önce Allahıma sonrada DR.Amanullah ÇAĞATAY dan Allah razıolsun oluşumundan dogumuna kadar ilgilendiki hastalarına akrabalarını tedavi ediyormuş gibi ilgilenip tedavi ediyor çookkkk Teşekkür ederim. DR.Çagatay

 • çok memnunum

  Oğlumun her doğum gününde minnetle kulaklarını çınlattığım mütevazı bir insan. "Doğurursan ölürsün" diyenlere karşın sürekli kontrollerle ve yoğun ilgisiyle bugün 1. sınıfa başlayan oğlumun yaşamını önce Rabbime sonra da Amanullah Beye boçluyum.

 • çok memnunum

  Gebzedeki en iyi kadın doğumcu.Hem doğum için gitmiştim hem de sonrasında başka sorun için.Dert varsa deva Amanullah Bey..On umara beş yıldız.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Burhan Şeker - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Soley Esmer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Eray Çalışkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemalettin Yeşilyurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İzzet Yücesoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çetin Çom - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Leyla Eren - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Hakan Ergenekon - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ümmügülsüm Kuyucu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşe Cumhur Artam - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emine Özdemir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin Ekici - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yüksel Bildirgen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sabri Yorulmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emek Doğer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hatice Funda Ulay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Öznur Eriş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özlem Kemıkgül - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bertan Akar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşegül Gürler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler

Online randevu alın ya da bizi arayın

0850 202 34 34
Bu doktordan randevu mu almak istiyorsunuz?

Randevu al