Hasta soruları (1)

 • retina amaliyatı

  hocam benim 8 yaşında oglumun sag gözünde retina dekolmanı yani retinada hasarlı bir bölge varmış bunun düzeltilmesi mümkünmüdür bu amaliyatlarda başarı oranı nedir tşk.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç.Dr. Altan Göktaş

  Öncelikle geçmiş olsun. Retina dekolmanı ameliyatla başarı ile tedavi edilebilen bir göz hastalığıdır. Başarıyı etkileyen en belirgin etkenler şunlardır: dekolmanın süresi, tipi, retinadaki yerleşimi… Daha fazla

Doktora sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) bir doktorun profilinde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Altan Hocam ilgili bir doktor. Dedemin katarakt ve retina yırtılması rahatsızlığından dolayı gitmiştik. Operasyon geçirdi ve gayet güzel sonuç verdi rahatsızlığı. Eskiye nazaran çok daha net görüyor. Ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gözümdeki sorun için Kayseri Göz Hastanesine gittim. çok memnun kaldım sağolsun Altan Bey benimle baya ilgilendi gözümde yırtılma vardı ameliyat etti şuan memnunum bir sıkıntım yok çok şükür .

 • çok memnunum

  Oğlumun göz kaslarında zayıflık vardı o nedenle araştırarak bulduk Altan beyi ve gittik . tedavi süreci devam ediyor 6 ayda bir kontrole gideceğiz. sağolsun çok da memnun kaldık kendisinden ilgilendi oğlumu muayene etti ilaç yazdı .

 • çok memnunum

  Annemde görme kaybı vardı Altan Göktaş Hocamıza ilk gittiğimizde yüzde 10 kadar görüyordu tedavinin sonunda baya ilerleme kaydetti ve şuan Altan beyin tedavisi sayesinde yüzde 60 civarında görüyor. Doktor beyin yaklaşımı hastasıyla iyi ilgileniyor olması çok güzel, en temel düzeyde ki insana bile nasıl olacağını tedaviyi tanıyı anlatabiliyor .Benzer şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Babamın katarakt şikayeti ile Kayseri Göz Hastanesine gittik ve Altan Göktaş hocama ameliyat oldu babam Altan Bey'in ilgisi alakası gayet güzel Babamında ameliyattan sonra bir sıkıntısı yok şikayetimizde yok çok memnun kaldık .

 • çok memnunum

  Kardeşimin katarakt vardı az görüyordu daha önce de sağ gözünden Altan beye ameliyat oldu. memnun kaldığımız için diğer gözünden de oldu. görmesi eskisinden çok daha iyi . Altan bey çok yardımcı oldu bize muayeneden sonra göz ölçümünü de kendisi yaptı,alakalı bir hekim .

 • çok memnunum

  Bir doktor tavsiyesiyle gittim Altan Hocama.Ameliyat öncesi detaylı olarak bilgi verdi. mercek konusunda oturdu uzun uzun anlattı.Katarakt ameliyatı oldum ve 2 saat sonra aracıma binerek evime gittim. Doktorlugundan dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Kayseri Göz hastanesine gittiğimde Altan bey'e yönlendirildim. Gözümde muayene ettikten sonra retina yırtılması oldugunu ve ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Güleryüzlü,tedavisi de çok güzel bir doktor. Allah'ım Uzun ömürler versin. Yeğenim ve annem de gitti çok memnun kaldıgım için.

 • çok memnunum

  Altan Hocam'ı tavsiye üzerine gittim. Açıklayıcı yaklaşımıve ilgisinden çok memnun kaldım. Normal göz muayenesi için gitmiştim.Allerjik bir surum oldugunu belirtti. Damla kullandım. Aynı zamanda lens kullanmamı önerdi. Teşhisinde doğru olduğu için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Kızımın göz rahatsızlıgından dolayı hastaneye gittiğimizde tanıştık altan Hocamla. İlgisi ve alakasından çok memnun kaldık. Kızımın gözünde kanlanma vardı İlaç tedavisi uygulandı ve sıkıntı kısa zaman içerisinde çözüldü. Yaşadıgı sorun hakkında çok detaylı olarak da açıklamalarda bulundu. Soranlara da tavsiye ediyorum Hocam'ı.

 • çok memnunum

  Annem daha önce Devlet Hastanesinde ameliyat olmuştu ve başarısız bir ameliyat olduğu için tanııdıklarımız tarafından tavsiye edildi. Daha önce mercek koyulmuştu ve yanlış koyuldugu için yırtma yapmış. Bu yırtılmanın çözümü için gidildi. Gayet başarılı bir operasyon gerçekleşti. Annemin gözünde görme sıkıntısı ortadan kalktı. Bütün soran yakınlarımıza tavsiye ediyoruz.

 • çok memnunum

  4 yıl önce sol gözümde katarak ameliyatı olmuştum devlet hastanesinde. yıllar sonra sağ gözümdede katarakt oldu ve Altan Hocamdan cok memnun kaldıgım için tercih ettim. Hastasına güleryüzlü davranıyor. İyi ilgileniyor. Zaten ilgisinden dolayı tercih ettim. iki saat içinde bandajlarım açıldı. 2 defada damla yazdı ve bittikten sonra kullanmama gerek olmadıgını söyledi. Görmemde netlik kazandı. Cep telefondaki yazıları ve gazeteyi gözlüğümü takmadan okuyamıyordum.Şimdi gözlüksüz okuyabiliyorum. Herkese çok tavsiye ediğyorum hayırlı dualarını almak için.

 • çok memnunum

  Araştırarak gittik.Katarak ameliyatı oldum.Aynı zamanda gözümün birinde arka duvarında ödem bir diğerinde de duvarda kalınlaşma olmuştu.Kalınlaşma için ve katarak ameliyatları oldum. Ödemin dağılması içinde 2 tane iğne yapıldı.İşinde gayet uzman ve başarılı ve hastaya yaklaşımı da çok ılımlı.

 • çok memnunum

  Hocamın işi rast gitsin. 9 gün oldu ameliyat oldum. Hiç ağrım sızım yok. Katarak ameliyatı ve mercek takıldı. 2003 yılında trafik kazası geçirmiştim. Görme oranım çok azdı. Şu an görme oranımda yükseldi artık çok rahat görüyorum.Hiç şikayetim kalmadı. Her şey için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Daha önce bir gözümden katarak ameliyatı olmuştum devlet hastanesinde hizmet veriyordu.Ve hiç sıkıntı yaşamadım çok memnun kalmıştım.Daha sonra 2 gözümden de olmam gerekti ve tekrar hocamı buldum ve kendisinde 2 .kez katarak ameliyatı oldum.Çok başarılı geçti çok çok teşekkür ediyorum kendisine bir evladım olsa ancak o bu kadar değer verirdi.Allah razı olsun .Allah mesleğinde daha da yükseltsin.Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Kayseri Göz ekibine teşekkür ediyorum. 10 yıldır gözlük kullanıyordum, her sene doktor ve muayene derken, gözlük değişimine yüksek ücretler ödüyordum. Allah Altan Hoca'dan razı olsun. 15 dakika içinde gözlerim yeniden doğdu. Ameliyat sonrasında da ilgisini eksik etmeyen Altan beye Paris'den selamlarımı yolluyorum. Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Üniversite hastanesindeki doktor arkadaşım'ın tavsiyesiyle gittim. Genç bir doktor olması Amerikada ki panellere katılan bir doktor olmasıda etken oldu.Katarakt ve Vitrektomi ameliyatı olarak komple bir operasyon geçirdim. Sonuçta gözlüklerimi kaldırıp attım. Sağ taraf diğerinden daha net görmeye başladı. Şimdi gayet memnunum 15 gün sonra kontrole gideceğim. Kesiinlikle tavsiye ederim Doktormu ilgisinden bilgisinden dolayı. Sempatik bir doktor. kendinden emin duruşu güzel.

 • çok memnunum

  Doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim. Gittiğimde kontrollerimi yaptı ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Birkaçgün sonra da ameliyat oldum. Ameliyat sonrası ağrı sızı olabileceğinin normal olduğunu söylemişti. Excımer Laser ile uzağı görememe miyop ameliyatı oldum..Önceden gündüzleri lens geceleri gözlük kullanıyordujm. şuanda ikisini de kullanmıyorum ve göz sağlığıma kavuştum. çok netleşti görmem. bu ameliyatı olmak isteyen herkese Altan Hocam'ı tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Altan Hocam'a tavsiye üzerine gittim. Gözlerimde aşırı miyop ve astigmat oldugu için gittim. Rk operasyonu olduğum için ikinci bir operasyonun doğru olmayacağını belirtti. Sert lens takmama önerdi. Göz tabakasında ki çukurluklara kapatması için sert lens önerdi. Kendi kızımı da götürdüm. küçükken gözlük takıyordu ve sonrasında uzun süre takmadıgı için genel bir kontrol amacıyla götürdüm. Artık gözlük takmasının gerek olmadıgını belirtti. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Lens için uygun numarayı bulmak doğru çapı yakalayalım diye bayaa uğraştı bizimle. çok memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Araştırmalarım sonucunda Altan hocama ulaştım. bir yakınım tarafından tavsiye edildi. Gözlerime lens yerleştirmesi yapıldı. Gözlerimde diabete bağlı kanama oluyordu bu nedenle operasyon gerçekleştirdi. Gayet de başarılı bir ameliyat yaptı çok memnun kaldım. Nerdeyse gözümün tekini kaybediyordum. Hocam kurtardı. Diet uygulamamı önerdi Hocam. Bende tanıdıklarıma önerdim. Gayet başarılı bir doktor olduğu için birkaç tanıdığıma da önerdim. Hocamıza çok teşekkür ederiz kendisi kibar ilgili ve dürüst bir doktor.

 • çok memnunum

  10 yıldır hastasıyım.Çok ılımlı ve insancıl bir doktordur.Hasta en iyi şekilde takip ediyor.Şimdiye kadar 70 ve üzerine bir çok hastayı gönül rahatlığı ile hocama yönlendirdim.Halen onlarda devam ediyor çok memnunlar.Ailece doktorumuz.Kendisinden çok memnunuz.

 • çok memnunum

  Çoçuğumun kontrol muayenesinde her türlü detayı kontrol eden ve bize detaylı şekilde bilgi veren Hocamıza teşekkür ederiz.Birçok Dr'a başvurduk ama sonuç alamamışdık.İlgisinden dolayı Altan Bey'e teşekkürler.

 • çok memnunum

  Hem babamın hemde birçok yakınımın göz muayenelerini, katarakt ve retina ameliyatlarını büyük bir başarı ile yapan Dr. Altan Göktaş' a çok teşekkür ediyorum.