Doç.Dr.

Altan Göktaş

Göz hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Doç.Dr. Altan Göktaş, Özel Kayseri Göz Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Araştırarak gittik.Katarak ameliyatı oldum.Aynı zamanda gözümün birinde arka duvarında ödem bir diğerinde de duvarda kalınlaşma olmuştu.Kalınlaşma için ve katarak ameliyatları oldum. Ödemin dağılması içinde 2 tane iğne yapıldı.İşinde gayet uzman ve başarılı ve hastaya yaklaşımı da çok ılımlı.

 • çok memnunum

  Hocamın işi rast gitsin. 9 gün oldu ameliyat oldum. Hiç ağrım sızım yok. Katarak ameliyatı ve mercek takıldı. 2003 yılında trafik kazası geçirmiştim. Görme oranım çok azdı. Şu an görme oranımda yükseldi artık çok rahat görüyorum.Hiç şikayetim kalmadı. Her şey için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Daha önce bir gözümden katarak ameliyatı olmuştum devlet hastanesinde hizmet veriyordu.Ve hiç sıkıntı yaşamadım çok memnun kalmıştım.Daha sonra 2 gözümden de olmam gerekti ve tekrar hocamı buldum ve kendisinde 2 .kez katarak ameliyatı oldum.Çok başarılı geçti çok çok teşekkür ediyorum kendisine bir evladım olsa ancak o bu kadar değer verirdi.Allah razı olsun .Allah mesleğinde daha da yükseltsin.Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Kayseri Göz ekibine teşekkür ediyorum. 10 yıldır gözlük kullanıyordum, her sene doktor ve muayene derken, gözlük değişimine yüksek ücretler ödüyordum. Allah Altan Hoca'dan razı olsun. 15 dakika içinde gözlerim yeniden doğdu. Ameliyat sonrasında da ilgisini eksik etmeyen Altan beye Paris'den selamlarımı yolluyorum. Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Üniversite hastanesindeki doktor arkadaşım'ın tavsiyesiyle gittim. Genç bir doktor olması Amerikada ki panellere katılan bir doktor olmasıda etken oldu.Katarakt ve Vitrektomi ameliyatı olarak komple bir operasyon geçirdim. Sonuçta gözlüklerimi kaldırıp attım. Sağ taraf diğerinden daha net görmeye başladı. Şimdi gayet memnunum 15 gün sonra kontrole gideceğim. Kesiinlikle tavsiye ederim Doktormu ilgisinden bilgisinden dolayı. Sempatik bir doktor. kendinden emin duruşu güzel.

 • çok memnunum

  Doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim. Gittiğimde kontrollerimi yaptı ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Birkaçgün sonra da ameliyat oldum. Ameliyat sonrası ağrı sızı olabileceğinin normal olduğunu söylemişti. Excımer Laser ile uzağı görememe miyop ameliyatı oldum..Önceden gündüzleri lens geceleri gözlük kullanıyordujm. şuanda ikisini de kullanmıyorum ve göz sağlığıma kavuştum. çok netleşti görmem. bu ameliyatı olmak isteyen herkese Altan Hocam'ı tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Altan Hocam'a tavsiye üzerine gittim. Gözlerimde aşırı miyop ve astigmat oldugu için gittim. Rk operasyonu olduğum için ikinci bir operasyonun doğru olmayacağını belirtti. Sert lens takmama önerdi. Göz tabakasında ki çukurluklara kapatması için sert lens önerdi. Kendi kızımı da götürdüm. küçükken gözlük takıyordu ve sonrasında uzun süre takmadıgı için genel bir kontrol amacıyla götürdüm. Artık gözlük takmasının gerek olmadıgını belirtti. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Lens için uygun numarayı bulmak doğru çapı yakalayalım diye bayaa uğraştı bizimle. çok memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Araştırmalarım sonucunda Altan hocama ulaştım. bir yakınım tarafından tavsiye edildi. Gözlerime lens yerleştirmesi yapıldı. Gözlerimde diabete bağlı kanama oluyordu bu nedenle operasyon gerçekleştirdi. Gayet de başarılı bir ameliyat yaptı çok memnun kaldım. Nerdeyse gözümün tekini kaybediyordum. Hocam kurtardı. Diet uygulamamı önerdi Hocam. Bende tanıdıklarıma önerdim. Gayet başarılı bir doktor olduğu için birkaç tanıdığıma da önerdim. Hocamıza çok teşekkür ederiz kendisi kibar ilgili ve dürüst bir doktor.

 • çok memnunum

  10 yıldır hastasıyım.Çok ılımlı ve insancıl bir doktordur.Hasta en iyi şekilde takip ediyor.Şimdiye kadar 70 ve üzerine bir çok hastayı gönül rahatlığı ile hocama yönlendirdim.Halen onlarda devam ediyor çok memnunlar.Ailece doktorumuz.Kendisinden çok memnunuz.

 • çok memnunum

  Çoçuğumun kontrol muayenesinde her türlü detayı kontrol eden ve bize detaylı şekilde bilgi veren Hocamıza teşekkür ederiz.Birçok Dr'a başvurduk ama sonuç alamamışdık.İlgisinden dolayı Altan Bey'e teşekkürler.

 • çok memnunum

  Hem babamın hemde birçok yakınımın göz muayenelerini, katarakt ve retina ameliyatlarını büyük bir başarı ile yapan Dr. Altan Göktaş' a çok teşekkür ediyorum.