Soru sorun Doktoru değerlendir Randevu takvimini isteyin Randevu al

1982 yılında Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Erciyes Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda başladığı uzmanlık eğitimini ... daha fazla

Adresler

 • Erciyes Üniversitesi

  Talas Yolu 38039
  Melikgazi

  238
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Prof.Dr.Ali Ünal Muayenehanesi, Millet cd. Belediye Durmaz İş Merkezi, Kat:4

  Adres

  Millet cd. Belediye Durmaz İş Hanı
  Kayseri

  İletişim bilgileri

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

1982 yılında Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Erciyes Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda başladığı uzmanlık eğitimini 1990’da tamamladı. 1990 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Hematoloji eğitimine başladı.
1993 Yılında Londra Hammersmith Hastanesinde, Klinik Onkoloji Departmanı ve Kök Hücre Nakli Merkezi’nde çalıştı.
.
2000 yılında Kudüs Hadassah Hastanesi Kanser İmmünoterapi ve Kök Hücre Tedavileri Merkezinde çalıştı.1996-2004 Yılları arasında Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Başhekim Yardımcılığı görevini yürüttü.

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  alibeye 2hafta önce muhayane oldum hastalarına yaklaşımı nı çok beğebdim rahatlatan bi yaklaşımı var şimdi kenddimi çok daha iyi hissediyorum 2yıldır istanbulda tedavigörüyorum inşallah bizi bu illetten kurtaracak önce allaha sonra alibeye emanetiz ali beyi tavsiye ediyorum tüm lenfoma hastalarına

 • çok memnunum

  Kayseride yaşıyorum ali hocaya 3 ay önce tronbosit yüksekliği vardı hocam çok ilgilendi ve yaptığı tahlil ve tetikler sonucunda kml(KRONİK M.LÖSEMİ)Hastası olduğumu söyledi. hemen tedaviye başladı.allahıma şükürler hocamın sayesinde iyiyim olsun hocama burdan çok teşekkür ediyorum allah razı olsun.