Prof. Dr.

Ali Ünal

Hematoloji, İç hastalıkları

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Prof. Dr. Ali Ünal 1958 yılında Osmaniye’de doğdu. 1982 yılında Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Erciyes Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nd... daha fazla

Adresler

 • 201
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  16
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Prof.Dr.Ali Ünal Muayenehanesi, Millet cd. Belediye Durmaz İş Merkezi, Kat:4

  Millet cd. Belediye Durmaz İş Hanı
  Kayseri

  İletişim bilgileri

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Ali Ünal 1958 yılında Osmaniye’de doğdu. 1982 yılında Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Erciyes Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda başladığı uzmanlık eğitimini 1990’da başarıyla tamamladı. 1990 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Hematoloji eğitimine başladı. 1991 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, Hematoloji-Onkoloji kliniğini ve ayaktan tedavi-kemoterapi ünitesini kurdu.
1993 Yılında Londra Hammersmith Hastanesinde, Klinik Onkoloji Departmanı ve Kök Hücre Nakli Merkezi’nde çalıştı. 1995 yılında İç Hastalıkları Doçenti ünvanını aldı. 1996 Yılında Erciyes Üniversitesi, Kök Hücre Nakli Ünitesi’ni kurdu. 1996-1998 Yılları arasında Mehmet Kemal Dedeman Onkoloji Hastanesi ve Kemik İliği Nakli Merkezi’nin kuruluşunda Başhekim Yardımcısı olarak önemli görevler aldı. 1993-2007 Yılları arasında Hematoloji Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaptı.
2000 yılında Kudüs Hadassah Hastanesi Kanser İmmünoterapi ve Kök Hücre Tedavileri Merkezinde bilimsel çalışmalar yaptı. 1996-2004 Yılları arasında Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Başhekim Yardımcılığı görevini yürüttü. 2000-2007 Yılları arasında Kemik İliği Nakli Merkezi Sorumlusu olarak çalıştı. 2000-2004 Yılları arasında, Sağlık Bakanlığı, Kemik İliği ve Kök Hücre Nakli Kurul üyeliği görevini sürdürdü. 2001 Yılında Hematoloji Profesörü ünvanını aldı.
Prof. Dr. Ali Ünal, hekimlik kariyerinin yanısıra, ulusal ve uluslararası dergilerde ve kongrelerde yayınlanmış 250’nin üzerinde bilimsel makale ve bildirisi mevcut olup, katkıda bulunduğu 4 kitap bölümü mevcuttur. Prof.Dr. Ali Ünal, farklı ulusal ve uluslararası bilimsel derneğin başkanı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Prof. Dr. Ali Ünal, yirminin üzerinde ulusal ve uluslararası kurs, sempozyum ve kongre düzenlenmesinde görev alarak birçok bilimsel aktiviteye öncülük etti.

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  alibeye 2hafta önce muhayane oldum hastalarına yaklaşımı nı çok beğebdim rahatlatan bi yaklaşımı var şimdi kenddimi çok daha iyi hissediyorum 2yıldır istanbulda tedavigörüyorum inşallah bizi bu illetten kurtaracak önce allaha sonra alibeye emanetiz ali beyi tavsiye ediyorum tüm lenfoma hastalarına

 • çok memnunum

  Kayseride yaşıyorum ali hocaya 3 ay önce tronbosit yüksekliği vardı hocam çok ilgilendi ve yaptığı tahlil ve tetikler sonucunda kml(KRONİK M.LÖSEMİ)Hastası olduğumu söyledi. hemen tedaviye başladı.allahıma şükürler hocamın sayesinde iyiyim olsun hocama burdan çok teşekkür ediyorum allah razı olsun.