Prof. Dr.

Ali Rüştü Ergür

Kadın hastalıkları ve doğum

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333 0 344

Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür | Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İstanbul’ da doğdu ve 1980 yılında Lise’ den, 1986 yılında da Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eği... daha fazla

Randevu al

Hizmetler

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür | Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

İstanbul’ da doğdu ve 1980 yılında Lise’ den, 1986 yılında da Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini 1989-1993 yılları arasında tamamladı ve 1999 yılında docent, 2008 yılında da profesör ünvanını aldı. Doçent olarak Yale Üniversitesi, İnfertilite ve Tüp Bebek Ünitesi’ de “Reproductive Endocrinology & Infertility Fellowship” programı ile bu konularda eğitim almak ve çalışmalar yapmak üzere, bir yıl süre ile çalıştı. Yurtdışı eğitim dönemi sonrasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’ nde öğretim üyesi olarak görevine devam etti.

Şu anda İstanbul’da, Florence Nightingale Hastanesi, Park 15 Muayenehaneleri ve Kalamış Tüp Bebek Merkezi’nde çalışmaktadır. Başlıca çalışma ve araştırma konuları, tüp bebek, polikistik over sendromu, foliküler gelişim ve fizyolojisi, over rezervi, infertilite, endoskopi (laparoskopi ve histeroskopi) ve üreme cerrahisidir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. İyi derecede olmak üzere İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi (İstanbul, 1983)
 • GATA Askeri Tıp Fakültesi (Ankara,1986)
 • GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi (İstanbul,1993)
 • Fertilite Koruyucu Teknikler ve Tedaviler Yale Üniversitesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum A.B.D
 • Reprodüktif Endokrinoloji ve İnfertilite B.D., New Haven, Connecticut, U.S.A
 • Prof. Dr. Aydın Arıcı – Prof. Dr. Ervin Jones – Prof. Dr. Gabor Huszar, 01.12.1999 – 30.11.2000
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  bizim 20 yıldır cocuk olmuyordu bize bir umut verdi ALLAHTAN DİLEHİM İSALLAH TUTARDA BEN DOKTORUMUZDAN NİYE MEMNUNUM BEN BİR COK DOKTARA GİTTİM TALİLLERİ YAZIP PARAYI ALIP YOLLUYOR AMA ALİ RÜŞTÜ BEY SENLE OTURUP KONUSUYOR VE RAHATCA DERDİNİNİ ANLATA BİLİYORSUN VE YANINDAKİ ÇALICANLAR SİZLE ARDAŞ GİBİ DAVRANIYORLAR YANİ HASTAYA SAYGI GÜLER YÜZ VAR ALİ RÜŞTÜ BEYE BURDAN SAYGI VE SEVGİLERİMLE TESETÜR EDİYORUM

 • çok memnunum

  Kendisi bu zamana kadar gördüğüğm en iyi kadın doğum uzmanıdır. Telefonunuzu her zaman döner ve sizinle ilgili hiçbirşeyi unutmaz. Teşekkürler Rüştü Hocam (Didem Öztürk)

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler

Online randevu alın ya da bizi arayın

0850 333 0 344
Bu doktordan randevu mu almak istiyorsunuz?

Randevu al