Yrd. Doç. Dr.

Ali İbrahim Sevinç

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Tiroid kanseri teşhisiyle almis olduğumuz tavsiyeler uzerine gittigimiz genel cerrahi uzmani Doç. Dr Ali İbrahim Sevinç e gerek ameliyat öncesi vermiş olduğu moral gerekse ameliyatta göstermiş olduğu basarisindan ötürü teşekkür u bir borç bilirim. Benim için bir insana güvenmek çok önemlidir ve onunla ilk tanistigimda tavri konusmasi naifligiyle bana güven hissi verdi ve yaniltmadi. Sesimi kaybedebilirdim ama doktorumun isinin ehli bir cerrah olmasi ameliyatimin basarili bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Ve simdi evimdeyim sagligima kavuştum. Göstermiş olduğu ilgi alaka ve nazik davranislariyla saygideger hocama ve ekibine sonsuz sukranlarimi sunarim. Siz bir hastanın karsilasabilecegi ender bulunan degerlerden birisiniz. Bilgi ve deneyimlerinizin sonsuz olmasini temenni ederim.

  • çok memnunum

    İlk olarak sayın hocamıza bize göstermiş olduğu ilgi ve tevazudan dolayı eşim ve kendim adına sonsuz şükranlarımızı sunarız. 25 Haz. tarihinde eşimin sağ göğsünde bulunan yaklaşık 2 cm çapında oluduğu tahmin edilen (ultrason ve mamografi ölçümleri) tümor operasyonla alındı. Bu tümörün varlığından yaklaşık 10 gün önce tesadüf sayılabilecek bir şekilde haberimiz oldu. Hocamız zamanın bizim için çok değerli olduğunu zaman kaybedilmemesi gerektiğini söyleyerek işlemlerimizin hızlanmasını sağladı, Ayrıca operasyonun Frozen Section (Ameliyatla alınan dokunun, ameliyattan sonra birkaç dakika içinde mikroskopik incelemeye gönderilebilmesini sağlayan teknik) tekniği ile gerçekleştirileceğini ve diğer operasyonla ilgili detayları bizimle paylaşak özellikle eşimin endişelerini mininmum seviyeye indirerek bizi rahatlattı ve operasyona moralimiz yüksek olarak girmemizi sağladı. İnşallah bundan sonraki tedavi sürecimizde aynı şekilde devam eder. Tekrar hocamıza binlerce kez teşekkür eder, kendisi ve ailesine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk dolu bir hayat dileriz. İlave olarak şunu da belirtmek istiyorum; bazı özel hastanede çalışan doktorlar bu operasyon tekniğinin DEU Hastanesinde uygulanmadığını, çok fazla hasta tedavi edilmediğini dolayısıyla göğüs kanseri tedavisinde yeterli tecrübeye sahip olmadıklarını söylediler, belki de haberleri yoktur. Sözün özü öğle arasında bile kraker, bisküvi atıştırarak hastalarının tedavisini yetiştirmeye çalışan doktorlarımıza, hemşirelerimize ve diğer çalışanlara haksızlık yapmaya haklarının olmadığını düşünüyorum. Bu tür sorunu olan insanların özellikle bazı özel hastanelere dikkat etmelerini şiddetle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

    Hem bilgisi hem insaniyeti dört dörtlük olan ender doktorlardan birisi kendisi. 2012 yılının mayıs ayında meme kanseri olduğumu öğrendikten sonra Sayın Ali İbrahim Sevinç Bey, çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Onun da desteğiyle şuanda kemoterapimi bitirip radyoterapimide yarılamış bulunmaktayım. Artık yeniden doğmuş gibiyim. Bu kadar iyi olmamı kendisine borçluyum ve herkese tavsiye ediyorum... Ayten KOCABAŞ

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer doktorlar

Online randevu alabileceğiniz doktor