Prof. Dr.

Ali Akyüz

Genel cerrahi

Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • Ali Akyüz Muayenehanesi

  Alemdar Mah. İncirli Cad. Kıbrıs Sok. No:1 D-3, Fatih
  34000 İstanbul

  271
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  1
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2 sene önce annemi ameliyat etti. Birçok doktorun 2 ay ömü biçtiği annemi dimdik ayağa dikti. Bütün sonuçlar kolon kanseri derken ameliyat esnasında kötü huylu kansere çok benzemediğini ve annemin barsağın içeri alınması için 2. bir ameliyatı kaldıramayacağını düşündüğünden barsağı dışarı almadı ve haklı çıktı. Bütün test sonuçları kötü derken ali bey iyi huylu dedi ve iyi huylu çıktı. Bilimi yanıltabilecek kadar bilgili ve işini bilen bir hekim. Bırakın çalışanları Ali Bey hastaneye girince biz hazır ol a geçiyorduk, aksi olduğu için değil tam tersine çok güleryüzlü ama inanılmaz disiplinli ve sorumluluk sahibi, hastaları ve yakınları ile iletişimi mükemmel ötesi. Herşeyi izah ediyor,sürekli takip ediyor , ameliyatı yaptım işim bitti gözüyle bakmıyor, hastamız ne olacak diye cımbızla laf alınmıyor, hastaya moral veriyor, işinin ehli derler ya , ondan da öte , annemden herkes umudu kesmişti, şimdi turp gibi. Ölecek hastayı diriltir demek yanlış olur ama bence bir hastayı Ali Bey iyi edemiyorsa kimse iyi edemez. Allah bin kere razı olsun. Annemi bize bağışladı.

 • çok memnunum

  5 sene once migdem alindi cok basarili bir amaliyat gerceklesti basarili diyorum cunku allaha cok sukur cok iyiyim her seyi yiyiyorum saglikliyim calisiyorum ali beye ne kadar tesekkur etsem azdir mukemmel bir doktor allah uzun omurler versinki daha bizler gibi hastalari iyilestirsin

 • çok memnunum

  o dünyada hekim olarak daha önemlisi insan olarak çok değerli tartışılmaz bir insan ALLAH YAŞATTIKÇA YAŞATSIN . başımızdan eksik olmasın allah her zaman mutlu etsin ...........dualarım onunla.her zaman.......

 • çok memnunum

  1 NİSAN 1994 TARİHİNDE REKTUM CA OPERASYONUMU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİREN SAYIN HOCAMA SAYGILARIMI SUNUYORUM. HAYATIMI ÖNCE CENA-BI ALLAH'A SONRA KENDİSİNE BORÇLUYUM. ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK CERRAHINA SAYGILAR.

 • çok memnunum

  Tek kelimeyle mükemmel bir doktor. Hani ailenizden biri doktor olur da ona çok güvenirsiniz ya Ali Bey de hakikaten o hissiyatı yaratıyor. Gerek hastaları ile iletişimi, gerek bilgilendirmeleri ile inanılmaz güvenilir bir doktor. Bi kere gereksiz yere ilaç vermiyor. Gerek görmüyorsa para kazanmak için endoskopiydi, kolonoskopiydi çekmiyor. İyileşmeniz için kendi üstünüze düşen şeyler varsa o konuda yönlendiriyor. Kesinlikle uzmanlığı konusunda önerebileceğim tek doktor.

 • çok memnunum

  dunyanın en iyi cerrha, yok ondan daha babası. randevu alabiliyor iseniz başkasını aramayın. hocaların hocası, babaların babası.