Prof. Dr.

Ahmet Tiryaki

Psikiyatri

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Ahmet Bey hem akademik açıdan işinde çok başarılı, hem de insani yönüyle hastasını etkileme yeteneğine sahip çok iyi bir doktor. Hastalığım süresince gerek tıbbi yaklaşımı gerekse uyguladığı ilaç tedavisiyle kısa sürede iyileşmemi ve normal hayatıma dönmemi sağladı.

  • çok memnunum

    Oldukça başarılı bir doktor. Oğlumun ciddi psikiyatrik sorunları vardı, Trabzon'da doktor doktor gezdik, bir türlü düzelemedi. Doktorumuz Ahmet Beyin uyguladığı tedavilerle şimdi sağlığına kavuştu çok şükür. Sıkıntıları olan herkese tavsiye ediyorum. Sağolun doktor bey.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Semine Özdoğan Kavzoğlu - Psikiyatri, Şenol Anaç - Psikiyatri, Hatice Nilay Alpman - Psikiyatri, Emel Korkmaz - Psikiyatri, Haluk Hıdıroğlu - Psikiyatri, Zeynep Çubukçuoğlu - Psikiyatri, Halil Selahattin Özten - Psikiyatri, Cengiz Soylu - Psikiyatri, Remzi Kutanış - Psikiyatri, Mehmet Arif Köroğlu - Psikiyatri, Ahmet Tiryaki - Psikiyatri, Fatma Yıldırım - Psikiyatri, Saniye Efendioğlu Ayyıldız - Psikiyatri, Orhan Selçuk - Psikiyatri, Adnan Bulut - Psikiyatri, Adnan Teoman Taştemel - Psikiyatri