Prof. Dr.

Ahmet Tiryaki

Psikiyatri

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Ahmet Bey hem akademik açıdan işinde çok başarılı, hem de insani yönüyle hastasını etkileme yeteneğine sahip çok iyi bir doktor. Hastalığım süresince gerek tıbbi yaklaşımı gerekse uyguladığı ilaç tedavisiyle kısa sürede iyileşmemi ve normal hayatıma dönmemi sağladı.

  • çok memnunum

    Oldukça başarılı bir doktor. Oğlumun ciddi psikiyatrik sorunları vardı, Trabzon'da doktor doktor gezdik, bir türlü düzelemedi. Doktorumuz Ahmet Beyin uyguladığı tedavilerle şimdi sağlığına kavuştu çok şükür. Sıkıntıları olan herkese tavsiye ediyorum. Sağolun doktor bey.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Adnan Teoman Taştemel - Psikiyatri, Fatma Yıldırım - Psikiyatri, Remzi Kutanış - Psikiyatri, Adnan Bulut - Psikiyatri, Semine Özdoğan Kavzoğlu - Psikiyatri, Haluk Hıdıroğlu - Psikiyatri, Mehmet Arif Köroğlu - Psikiyatri, Zeynep Çubukçuoğlu - Psikiyatri, Orhan Selçuk - Psikiyatri, Hatice Nilay Alpman - Psikiyatri, Saniye Efendioğlu Ayyıldız - Psikiyatri, Emel Korkmaz - Psikiyatri, Şenol Anaç - Psikiyatri, Cengiz Soylu - Psikiyatri, Halil Selahattin Özten - Psikiyatri