Uzm.Dr.

Ahmet Şehriyaroğlu

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sayın Hocam. 16 yıl oldu sizin emeklerinizi unutmadık.Her zaman kalbimizde dilimizde olan değerli bir hekim ve insansınız.O zaman hastalıkları ile ilgilendiğiniz ve bazen ilaçlarını dahi kendi muayenenizden verdiğiniz o zaman ki küçük oğlum Oğuzhan OCAK, önce Allahın izni sonra sizin emeğinizle sağlığına kavuştu.Şimde de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1.Sınıf öğrencisi. Kırıkkale'de Gani ALÇIN'ın yeğeninin eşi Polis Memuru YAŞAR OCAK. SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.SİZİ TEKRAR GÖRMEK İSTERDİK.ALLAHA EMANET OLUN.GÖLBAŞI POLİS AKEDEMİSİNDE ÇALIŞIYORUM.

  • çok memnunum

    bence iyi bir doktor. ilgili ve bilgili. ve işini hakkı ile yapıyor. teşekürler herşey için

  • çok memnunum

    ben zekiye aydın doktorumuzdan çok memnunuz tedavilerinden memnunuz yakınlaımda herzaman kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ufuk Ertural - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Alper Özcan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aydın Tunç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Başak Nur Akyıldız - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Erdal Çakmak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fatma Türkan Mutlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mustafa Göğebakan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Eylem Sevinç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Burcu Bozkaya - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Fatih Kısaraslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mustafa Fındık - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Elif Genç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ahmet Kamalı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ejderhan Yıldız - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İkbal Fırtına - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zehra Elibüyük - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fatma Arslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sonay Gökoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nagihan Şahin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Öcal - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları