Uzm.Dr.

Ahmet Şehriyaroğlu

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sayın Hocam. 16 yıl oldu sizin emeklerinizi unutmadık.Her zaman kalbimizde dilimizde olan değerli bir hekim ve insansınız.O zaman hastalıkları ile ilgilendiğiniz ve bazen ilaçlarını dahi kendi muayenenizden verdiğiniz o zaman ki küçük oğlum Oğuzhan OCAK, önce Allahın izni sonra sizin emeğinizle sağlığına kavuştu.Şimde de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1.Sınıf öğrencisi. Kırıkkale'de Gani ALÇIN'ın yeğeninin eşi Polis Memuru YAŞAR OCAK. SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.SİZİ TEKRAR GÖRMEK İSTERDİK.ALLAHA EMANET OLUN.GÖLBAŞI POLİS AKEDEMİSİNDE ÇALIŞIYORUM.

  • çok memnunum

    bence iyi bir doktor. ilgili ve bilgili. ve işini hakkı ile yapıyor. teşekürler herşey için

  • çok memnunum

    ben zekiye aydın doktorumuzdan çok memnunuz tedavilerinden memnunuz yakınlaımda herzaman kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Lokman Çam - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aslı Mutlugün Alpay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Bilgen Ayan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zeynep Yılmazer - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Serap Ceran Çağrıl - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Melih Yaman - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sena Kara Öncü - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aysel Yıldız - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ahmet Selim Hasözler - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Cansever - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nihan Caner - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Remzi Uğraş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Cem Turanoglu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Medikoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Fatih Kısaraslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kara Orkun Anadut - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zehra Durak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Güler Dindaroğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Burcu Bozkaya - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Başak Nur Akyıldız - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları