Uzm.Dr.

Ahmet Şehriyaroğlu

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sayın Hocam. 16 yıl oldu sizin emeklerinizi unutmadık.Her zaman kalbimizde dilimizde olan değerli bir hekim ve insansınız.O zaman hastalıkları ile ilgilendiğiniz ve bazen ilaçlarını dahi kendi muayenenizden verdiğiniz o zaman ki küçük oğlum Oğuzhan OCAK, önce Allahın izni sonra sizin emeğinizle sağlığına kavuştu.Şimde de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1.Sınıf öğrencisi. Kırıkkale'de Gani ALÇIN'ın yeğeninin eşi Polis Memuru YAŞAR OCAK. SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.SİZİ TEKRAR GÖRMEK İSTERDİK.ALLAHA EMANET OLUN.GÖLBAŞI POLİS AKEDEMİSİNDE ÇALIŞIYORUM.

  • çok memnunum

    bence iyi bir doktor. ilgili ve bilgili. ve işini hakkı ile yapıyor. teşekürler herşey için

  • çok memnunum

    ben zekiye aydın doktorumuzdan çok memnunuz tedavilerinden memnunuz yakınlaımda herzaman kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hülya Halis - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İlknur Çelik - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ahmet Bahçecioğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Öcal - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sedat Doğan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Füsun Görözen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Songül Yıldırım - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ercan Genç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Esma Açoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Esef Karakuş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Başak Nur Akyıldız - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Evrim Başak Özkan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zehra Elibüyük - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Fatih Kısaraslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mustafa Fındık - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayten Gencer - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Seçil Erdoğan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Arife Canpolat - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Serap Ceran Çağrıl - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İkbal Fırtına - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları