Opr.Dr.

Ahmet Okyar Erol

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor. Sorulara bu kadar sabırlı bir devlet hastanesi doktoru yoktur bence. Ben de buradaki yoruma göre randevu alıp gittim. Memnuniyetle çıktım

 • çok memnunum

  Doktorumdan çok memnun kaldım. Çünkü gerçekten çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. İlk olarak 182 yi arayıp randevu almıştım tesedüfen bu hocaya verdiler ama iyi ki de vermişler hastane de tüm klinikler de sıra çabucak biter ama Ahmet Hocanın sırası mesai bitimi ne kadar sürer artık siz düşünün ne kadar iyi bir doktor olduğunu.

 • çok memnunum

  doktorumdan çok memnunum gayet güler yüzlü ve her soruya cevap veren bir doktor herkese öneriyorum bidaha gebe olsam yine aynı doktora giderim başarılarınızın devamını diliyorum.

 • memnun değilim

  Sebebinin ne oldugunu anlamadigim sekilde iki seferdir surekli azarlanma seklinde devam eden bir muayeneye sahip oldum, ne kadar alttan alsamda doktor bey sagolsun, azarlamaktan geri durmadi. Hamilelik muayenelerime 30. haftadan sonra kendisi ile devam ettigim icin midir bu tavri bilemiyorum. Lutfen kendimizi karsimizdakinin yerine koyalim.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Melih Velipaşaoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çağdaş Mavigök - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Feridun Dede - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dilek Acar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Taner Kasapoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erkan Sağlam - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zafer Selçuk Tuncer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alpaslan Cengiz Tirkeş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atike Bilge Şener Şimşek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Derya Ayşe Korkmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sezen Bozkurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Utku Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çiğdem Yayla Abide - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Leyla Mollamahmutoğlu Zayıf - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Türkan Örnek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Coşkun Salman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Doğa Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Dede Uludağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Recep Çağdaş Aslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Vakkas Korkmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum