Opr.Dr.

Ahmet Okyar Erol

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  18 haftalık iken tesadüfen kendisine gittim.Suanda 35 haftadayız çok sabırlı ve cok ilgili bir doktor her sorumun cevabını da alıyorum bazı doktorlar gibi yanından kafamda soru işaretleri ile ayrılmıyorum.

 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor. Sorulara bu kadar sabırlı bir devlet hastanesi doktoru yoktur bence. Ben de buradaki yoruma göre randevu alıp gittim. Memnuniyetle çıktım

 • çok memnunum

  Doktorumdan çok memnun kaldım. Çünkü gerçekten çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. İlk olarak 182 yi arayıp randevu almıştım tesedüfen bu hocaya verdiler ama iyi ki de vermişler hastane de tüm klinikler de sıra çabucak biter ama Ahmet Hocanın sırası mesai bitimi ne kadar sürer artık siz düşünün ne kadar iyi bir doktor olduğunu.

 • çok memnunum

  doktorumdan çok memnunum gayet güler yüzlü ve her soruya cevap veren bir doktor herkese öneriyorum bidaha gebe olsam yine aynı doktora giderim başarılarınızın devamını diliyorum.

 • memnun değilim

  Sebebinin ne oldugunu anlamadigim sekilde iki seferdir surekli azarlanma seklinde devam eden bir muayeneye sahip oldum, ne kadar alttan alsamda doktor bey sagolsun, azarlamaktan geri durmadi. Hamilelik muayenelerime 30. haftadan sonra kendisi ile devam ettigim icin midir bu tavri bilemiyorum. Lutfen kendimizi karsimizdakinin yerine koyalim.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Osman Kaykı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevim Dinçer Cengiz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nilüfer Akgün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kamber Oğuzer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elif Didem Ulusoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Salih Taşkın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Süleyman Eserdağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Senem Mine Yavuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeynep Yoldaş Hattatoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Doğa Öcal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Sertaç Batıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin Levent Keskin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hatice Karabay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uğur Hamurcu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Songül Aykul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Timur Gürgan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Simla Karaca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emine Zehra Yorgancıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nihan Güneri - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Fadıl Ayas - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Burcu Saygan Karamürsel

Kadın Hastalıkları Ve Doğum,  Perinatoloji

Randevu al