Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Uzm.Dr. Ahmet Memeşa kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Çocuğumun kendi çocuk doktorunun tavsiyesiyle ulaştık Ahmet Hocam'a. Beklediğimiz sonucu alabildik ve ilgisi süperdi. Mide rahatsızlığı için gittik. 8 yaşındaki çocuğuma endoskopi uygulandı.Gastrit teşhisi koyuldu. Çocuğum hiç yemek yiyemiyordu ve kilo vermişti. Tedavi sonrasında çocuğum yemek yiyor ve kilo almaya başladı. En başından beri nasıl bir süreç yaşayacağmız hakkında detaylı olarak bilgilendirildim. Çok memnun kaldım ve kısa sürede çözüm alabildiğimiz için tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Çocuk gastroloji doktoru heryerde bulunamayan bir branş olduğu için ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Sorgulayıcı bir doktor. Kızımda bitmez tükenmez bir mide bulantısı ve ara sıra da mide bulantısı oluyordu. Dahiliye, çocuk doktoru defalarca gittik ve birtürlü sorun giderilemedi. mide bulantosıyla da defalarca acil servislere taşınıyorduk. Daha önce endoskopi yaptırmak istemiyorduk ama hocamız kesinlik olması için mutlaka yapılması gerektiğini belirtt. endoskopiden öncede koyduğu teşhisin aynısı çıktı. Gastrit ve psikolojik olarak mide bulantılarının oldugunu belritti ve ona göre bir ilaç tedavisi uygulandı. şuanda gayet iyi kızım. Tedavisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Çocuğum devamlı kustuğu için birçok doktor'a götürmüştüm. Birtürlü teşhis koyulamadı. Ahmet Hocam'ız reflü dedi fakat kesin teşhis için endeskopi yapıldı. Çok ilgilendi ve uzun sürdü muayenesi. Ayrıntılı olarak tek tek ayrıntılı olarak söyledi biz de uyguladık. çocuğum iyileşti ilacını da kesti.

 • çok memnunum

  Eniyihekim.com sitesi aracılığı ile ulaştım Hocamıza. Tıbbi bilgisinden dolayı çok memnun kaldım.Daha önce gittiğimiz doktor gastrit oldugunu söylemişti. Fakat Ahmet Hocamız'a gittiğimiz de gastrit olmadığını astım üzerine yoğunlaşmamız gerektiğini belirtti. biz de bu yönde gelirştirdik tedavimizi ve şuanda gayet iyi çocuğumuz. Tıbbi bilgisinden ve ilgisinden dolayı tavsiye ederim Hocamızı.

 • memnunum

  Doktorumuza çocuğum için tavsiye üzerine gittim ve memnun kaldım.Kendisi ihtisas alanına uygun ve isabetli kararlar verdi bizim için,alanı olmayan mevzularda bizi mağdur ve suistimal etmedi.Doğru şekilde yönlendirdi.Memnunuz doktorumuzdan.

 • çok memnunum

  Doktorumuzu oğlum için Aile hekimimiz tavsiye etti.Kedisinden çok memnun kaldık. Bazı korkularımız vardı ve bunları doktorumuz sayesinde atlattık.Yaklaşımı ,ilgisi bizi çok memnun etti.Tedavi aşamasın başka bir doktora daha yönlendirdi bizi ve o doktor da çok yardımcı oldu bize.Olumlu ve başarılı bir doktor.Yapmamız gerekenleri açık net şekilde bize anlattı.Çok memnunuz kendisinden.

 • memnunum

  Bir yakınımın tavsiyesi üzerine ve internetten de araştırarak gittim doktorumuza.Yaklaşımı sıcak ve samimiydi, aydınlatıcı bir doktor,bilgi vererek ve aydınlatarak bize yol gösteriyor.Kızım için gitmiştim , tedavimiz bitti ve olumlu sonuç verdi.Yakınlarıma tavsiye ediyorum doktorumuzu.

 • çok memnunum

  Çocuk doktorumuz bize Ahmet hocaya yönlendirdi.Hoca nın en çok hoşuma giden tarafı çok ilaç kullandırmadan beslenme çizgisinde tedavisini sürdürdü.Oğlumun tedavisi en iyi şekilde sonuç verdi.Mide bulantısıyla ve ne yerse kusuyordu.Bu şikayetle götürdüm oğlumu çok şükür artık sona erdi ve artık kilo almaya başladı. Büyük kızımda da bu sorunu yaşamıştım birazda olsa bilgim vardı fakat hoca beni en iyi şekilde aydınlattı.Tanıdıklarımın böyle şikayeti olursa hemen hocaya yönlendiriyorum.

 • çok memnunum

  Kızımda kusma oluyordu sık sık reflü vardı ilaç kullandık geçmedi doktorumuza gittik muhaneye etti bu muşmulanın birşeyi yok edepsizliğinden ağlayarak kusuyor dedi ek bir ilaç verdi onuda kullandık iyi geldi dalında uzman bir doktor tafsiye ederimm bu arada doktorumuz paranız çok ise doktor doktor gezdirin dedi ama birşeyi yok samimi buldum ahmet beyi başarıların devamını dilerim

 • çok memnunum

  Çok başarılı bir doktor,başkalarıyla yaklaşık 2 ay gibi zorlu bir süreç geçirip çocuğumu üzdüğümü söylemeden edemeyeceğim.1 günde tüm sorunlarımızdan kurtulduk,kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine hocamızı buldum.Çocuğumun şikayetiyle ilgili bizleri en iyi şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. Hocamızın bizlerle olsun çocuğumla olsun iletişimi yaklaşımı çok güzeldi.Hastasını verdiği bilgi ile tatmin ediyor.Çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim

 • çok memnunum

  Doktorumuzdan çok memnun kaldım.Uzman bir doktor. Bu dalda şikayeti olan herkese kesinlikle hocamızı tavsiye ederim.Kızımın tedavisi en iyi şekilde sonuçlandı.Ayrıca buradan hocamıza ilgisinden ve bizleri en iyi şekilde bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Çocuğumun rahatsızlığı başladığında bir çok doktora gittim bir çok ilaç verdi fakat kulanıldığı halde bir sonuç alamadık..İnternet üzerinde araştırmalarım sonucunda hocamızı buldum ve gittik.Hekim dili ile değilde bizim anlayacağımız dilden konuştu ve çok ilgili bir doktor.Başlamış olduğu tedavide işe yaradı en iyi şekilde sonuçlandı.Tedavi hakkında bizi en iyi şekilde bilgilendirdi ve hocamdan çok memnun kaldım bize yaklaşımından ve çocuğuma yaklaşımı çok sıcaktı.

 • çok memnunum

  kendisine teşekkür etmek için fırsat bulup yanına gidemedik ama kendisine çocuğumuzu bir kez muayene ettirdik ve 7 aydır çektiğimiz büyük sıkıntı daha o gün eve gelince düzeldi verdiği ilaçta çözümdü ama uyguladığı davranış şekli asıl tedaviydi .kendisine sonsuz teşekkür ederiz .

 • çok memnunum

  GERÇEKTEN İNSANA GÜVEN VEREN VE KONUSUNA HAKİM OLDUGUNU HİSSETTİREN BİR DOKTOR BURSANIN EN İYİ HASTANESİNE GİTTİĞİMİZ HALDE 3 GÜN BOYUNCA TEŞHİS KOYAMADIKLARI GİBİ BİRDE BİZİ TIP FAKÜLTESİNE YÖNLENDİRDİLER AMA SAĞOLSUN DOKTOR BEY AYNI GÜN TEŞHİSİ KOYARAK İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLADI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  çok harika bir doktor 2009 yılında oğlumun gaz problemi yüzünden ahmet bey e gitmiştik çok endişeliydik ama ahmet bey o kadar güler yüzlü ve sabırlıki bizi belki bir 20 dk kadar dinledi oğlum olan dioloğu falan çok güzeldi ogün sanki bütün sıkıntılarımızı o 20 dk içinde olsa unutu vermiştik bize çok güzel bir ilaç söyledi ve hemen aldık gaz problemimiz daha o gün yok oldu oğlum 5 ay boyunca yok yere gaz sancısı çekti götürmediğimiz yer ve kullanmadığımız iaç kalmammıştı inanın ama taki ahmet beyle tanışana kadar geçen yine dört çeliğe gittik ahmet beye bir uğrayalım dedik eşim ile fakat ordan ayrılmış çok üüzüldük neyseki nerede olduğunu bulduk çok şükür burdan ahmet hocama çok teşekür ediyorummm oğlum sayenizde çok iyi ....