Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Dr. Ahmet bey için ne söylesek az kalır heralde. Kendisi hakkında yapılan bu denli mükemmel yorumlardan da bunu anlayabiliriz. Bizim için gebelik takibi sürecimizde bize çok destek oldu, bizimle çok ilgilendi. Gebelik süreci ve sonrasında doğum da dahil olmak üzere hep çok sabırlı ve çok yumuşak davranışlarıyla hastasına nasıl yaklaşacağını kesinlikle çok iyi bilen ve işinin ehli bir doktordur kendisi. İzmir içerisinde kadın doğum uzmanı arayışındaysanız Ahmet Güler kesinlikle doğru adrestir.

 • çok memnunum

  ahmet beyi ben kelimelere sığdıramam ve az kalır ama o kendi yönüyle parçalanamaz bir bütün oğlumu kucağıma alma sebebim

 • çok memnunum

  Tanıdığım en iyi doktor diyebilirim. Uzmanlık alanındaki başarı ise ayrı bir konu. Ama içerisinde bilgi, yetenek ve insanlık sıfatlarını en iyi taşıyan ve yansıtan bşr doktor. İnfertilite tedavimin çocuğumu kucağıma almamla sonuçlanmasını tıbbi yönden %50 sağlayabildi ise % 50 si kendisinin iyi yaklaşımı ve manevi desteği ile olmuştur. Hamilelik sürecimi en iyi şekilde geçirip, oğlumu kucağıma almamda yardımcı olan Ahmet Beye sonsuz teşekkürler...

 • çok memnunum

  GERÇEKTENDE MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTOR İNSANLARLA İLETİŞİMİ İLGİ ALAKASI MESLEKİ BAŞARISI TARTIŞILAMAZ ANCAK ONUN İÇİN SADECE MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTOR TABİRİ KULLANILA BİLİR KELİMELER YETMEZ ONUN İYİLİYİNİ ANALATMAYA.......

 • çok memnunum

  Ahmet bey şahane bir doktor eşim çok fazla doktor gezmemize ragmen seçimini Ahmet beyden yana kullandı çünkü ondaki sıcaklık mükemmellik çok önemli bir faktördü bi doktorun herşeyden önce ilgili alakalı işinin profesyoneli olması çok önemli ve Ahmet bey bunların hepsini kapsıyo şuan özel çınarlı hastanesinde

 • çok memnunum

  Cok memnunum, gayet ilgili, sakin. Sizi rahatlatmayi, gerginliginizi azaltmayi iyi biliyor. Gebe psikolojisi ve doktorla gebe arasindaki iletisim, guven vok onemli ve ben doktrumla bunu yakaladigimi dusunuyorum. Ahmet Beyle tanistiktan sonra baska doktor aramayi dusunmedim bile.

 • çok memnunum

  Ben kendisinden endometriozis ve tüp bebek tedavisi gördüm. doktorun genel yaklasımından memnun kaldım. alanında çok başarılı bir doktor. benim tedavime devam etmesini çok isterdim.malesef su andaki hastanesinden ayrılmış.

 • çok memnunum

  Merhaba ben Hayal Turhan 2004 yılında hamile kaldım 2005 Mayıs ayında kızımız Eda'yı kucağımıza aldık. Hamileliğim süresince Ahmet beyin takibindeydim. Ahmet bey gerçekten bence mükemmel bir hekim olmasının yanısıra her yönüyle mükemmel, nadir bulunan insanlardan bir tanesi. Zor günlerimizde de yanımızda bulunan, destek olan insanların en başındaydı diyebilirim.Kendisine her zaman minettarız.

 • çok memnunum

  SLM BEN DUYGU AYHAN 2 SENE ÖNCE TANIŞTIM AHMET BEYLE VE DÜNYALAR TATLISI KIZIMI ÖNCE ALLAHIN SONRADA AHMET BEYİN SAYESİNDE KUCAGIMA SAGLIKLI OLARAK ALDIM ÖNCE ALLAHA SONRADA AHMET BEYE DUA EDİYORUM EN SON KONUŞMAMIZDA KIZI OLMASINI ÇOK İSTEDİGİNİ SÖYLEMİŞTİ İNŞALLAH ALLAH AHMET BEYEDE KIZ EVLAT NASİP ETMİŞTİR YADA EDER ÇÜNKÜ AHMET BEY MÜKEMMEL BİR DOKTOR KENDİSİNİ ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ BENCE.

 • çok memnunum

  Ahmet bey süper ötesi bir doktor kelmelerle tarif edemem kendisini ailecek çok seviyoruz. Hem çok başarılı hemde çok iyi bir insan ona çok güveniyorum.

 • çok memnunum

  mükemmel bir doktor..son derece ılımlı, profesyonel,yönlendirici ve en önemlisi güven verici..

 • çok memnunum

  myom histereskopik myomektomi teşekkür ederim