Uzm.Dr.

Ahmet Can

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Çok iyi bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. ALAH Ahmet bey gibi doktorlar nasip etsin çocuklarımız için. Sakaryada bebeğimizi götürmediğimiz doktora kalmadı özellerde. Sonunda AHMET CAN sayesinde şifa bulduk.

  • çok memnunum

    Hayatım boyunca tanıştığım en kaliteli ve ilgili çocuk doktorudur. Koyduğu teşhisler ve uyguladığı yöntemler son noktayı koyar niteliktedir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nejla Bayram Genç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ahmet Ergin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aydın Sarı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Banu Demirel Çelen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kadriye Sayrım Perçin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Saniye Gülle Kanmış - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Necibe Ak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şenay Doğan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şükrü Karakullukçuoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nursen Tan Akgül - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mustafa Böncü - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Erbil Sak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şerafettin Yaman - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Kılıç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sevin Altınkaynak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Necmettin Şafak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Meltem Karabay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Ümit Numanoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şener Şafak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zübeyde Çark - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları