Uzm.Dr.

Adil Can Güngen

Göğüs hastalıkları

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Merkez Kampüsü

  Yenikent Dev.Has.Yanı Korucuk Kampüsü
  Sakarya

  157
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  3
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Bu kadar güleryüzlü bir doktorla daha önce karşılaşmamıştım. İlgili olmasını saymıyorum bile. Doktor dediğin böyle olmalı. Alanında ne kadar iyi bilmiyorum sadece bir defa tedavi oldum çünkü. Ve de fevkalade memnun kaldım. Teşekkürler hocam.

 • çok memnunum

  Güler yüzü, sıcak ve samimi oluşu ile mükemmel bir doktor. Hastaları ile yakından ilgileniyor. Davranışları ile hastasına moral veriyor.Alanında son derece iyi olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim. Doktor korkunuz varsa ve doktora gitmeniz gerekiyorsa doğru kişiyi seçmiş olacaksınız.

 • çok memnunum

  Ben adil beye ocak ayindan bu yana tedavi oluyorum ve ben ozele gitmeye gerek duymadim bilgisiyle,ilgisiyle ve guler yuzlu olmasindan dolayi ve astım hastasiyim riskli bir rahatsizlik oldgundan her doktora guvenemem ama adil beye guvendigimden tedavi oluyorum ve faydasinuda gordum ilk once egitim ve arastirma hastanesine sonrada adil beye tesekkurlerimi sunarim.

 • çok memnunum

  Babamla bizzat ilgilenen, kanser teşhisini erken fark ederek hayatımızda yepyeni bri sayfa açan, hayatımızı kurtaran, gerçekten ilgili ve mesleğinin hakkını veren bir doktor. onunla karşılaştığımız için şükürler olsun. tanıyı koyduktan sonra, bizi türkiye'nin bu işte en iyi olan doktora yönlendirmesi için de söyleyecek söz bulamıyorum. her şey o güzel gönlünce olsun....

 • çok memnunum

  çok iyi ve bilgili bir doktor.hastalara tutumu ve bilgisi mükemmel.

 • çok memnunum

  çok iyi bir doktor, çok duyarlı ve kimsenin uğraşmadığı kötü hastalarla uğraşıyor.başarılarının devamını diliyorum...

 • çok memnunum

  Cok iyi bir doktor cok duyarli.kimsenin ugrasmadigi ve tani koyamadigi hastalarla ugrasiyor,oyuzden herkesden fazla saygiyi hakediyor...

 • çok memnunum

  Adil Bey'e değer veren yaklaşımı, nezaketi, duyarlılığı ve en karanlık günümde verdiği ışık için teşekkür ederim. Saygılar.