Eniyihekim.com

Opr.Dr. Burak Yiğenoğlu

Opr.Dr. Burak Yiğenoğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Medline Adana Hastanesi

Çukurova, Adana

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
 • D.B. tarafından:
  Meme küçültme operasyonu için Burak beyden önce gittiğim doktorlar mamografiye gerek duymadılar. Burak bey ısrarla mamografi istedi ve konuşmlarıyla güvenimi kazandı. mamografide şüpheli durum görüldü önce sıvı alındı o da şüpheli görüldü yapılan biyopsi sonucu tümör saptandı ve erken teşhisle hayatımı kurtardı. Meme operasyonu düşünenler hiç başka yerlerde vakit kaybetmesinler. Burak beye ve medline hastanesine sonsuz teşekkürler...
 • SEMA tarafından:
  merhaba ben 3 hafta önce burun ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım.İlk başta agrı hiç hissetmedim öyle anlatıldıgı gibi agrılardan uyuyamamak burnundan kanların akması burnunun düşecek gibi olması tampon çıkarırken çok agrının olması falan ben bunların hiçbirini burak beyin yaptıgı ameliyatta hiçbirini hissetmedim.Çok donanımlı bir ekip ,prensipli çalışma ,başta insana güven veren yaklaşımıyla ben bu ameliyatı oldum ve herkese tavsiye ederim.3.haftam şişliklerim hala var ama bu haliyle bile insanlar çok begendi ve herşeyden önce ben nefes alamıyor geceleri uyuyamıyordum ama şuan o kadar rahatladımki burak beyin ellerine saglık ekibinede tabii.Başarılarınında devamını diliyorum....
 • E01 tarafından:
  Merhaba Arkadaşlar, Tavsiyem Özel Medline hastahanesi Uz.Dr. Burak Yiğenoğlu hakkında kendisi ülkemizin yetiştirdiği konusunda uzman hekimlerden bir tanesi.Özellikle Adana şehrinde diğer büyük illere gitmeye gerek kalmadan ulaşılabilecek ve memnun kalınabilinecek bir hekimimiz.Polikliniğinde hasta sayısı çok olan ( Potansiyel hekim:özel hastahanede hekimin hasta sayı yoğunluğu çoğu kez hastaların memnuniyetiyle doğru orantılı oluyo:) )hekimimiz sizi güler yüzüyle karşılıyor ve aklınızdaki her soruya cevap bulabiliyorsunuz. Asıl tavsiyeye gelince yaklaşık 2 sene önce Burak Bey bana Meme implantı(göğüs büyültme) ameliyatı yaptı.Evet gerçekten memnun kaldım, tamamen doğal görünümlü ve en kaliteli son teknoloji implantlar ile operasyonumu gerçekleştirdi. Hemen akabinde bir yakınımıda Burak Bey e gönderdim oda aynı tarz bir operasyonla memnun kalarak hayatına devam ediyor. Demem o ki Plastik Cerrahide Burak Yiğenoğlu gerçekten başarılı bir hekimimiz ve araştırmalarıma göre cerrahi operasyonlarda sürkülasyonu fazla yani tercih edilen bir doktorumuz. Kendisine burdanda ayrıca teşekkür ederim.
 • Hasta tarafından:
  Doktorumuzun ilgisi, yaklaşımı ve bunun yanında bilgisi son derece mükemmeldi. Muayeneye gitmeden önce kafamdaki soruları bir liste yapmıştım sorarım diye, ama Burak Beye sorma durumum olmadı çünkü ben sormadan herşeyi açıklamıştı. Doktoruma çok teşekkür ederim.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
4 kişi Opr.Dr. Burak Yiğenoğlu için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Medline Adana Hastanesi, Adana (Özel Hastane)
Adres : BELEDİYE EVLERİ MAHALLESİ, TURGUT ÖZAL BULVARI NO: 234 ÇUKUROVA ÇUKUROVA
Yatak Sayısı : 123 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. OSMAN METİN YAVUZ
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Adana
Doc.Dr. İSMAİL YILMAZ
Kulak-Burun-Bogaz,Adana
Opr.Dr. MAHMUT ÇETİNOĞLU
Kalp ve Damar Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. ÖZNUR DOĞAN PEKEDİS
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Adana
Uzm.Dr. SÜLEYMAN USLULAR
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Adana
Opr.Dr. SERKAN SAYILKAN
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Adana
Opr.Dr. AHMET PAYAS
Kulak-Burun-Bogaz,Adana
Opr.Dr. ÖMER FARUK DOĞAN
Kalp ve Damar Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. TAMER SEYHAN
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Adana
Uzm.Dr. LEMİ ÖZER
Kulak-Burun-Bogaz,Adana
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
4634
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Yiğenoğlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!