Eniyihekim.com

Opr.Dr. Selçuk Gürbüz

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 17 yorum bulunmaktadır.
 • Esin öztaş tarafından:
  Selçuk beyi asistanlığından beri tanırım.2doğum yaptım,ayrıca sorunlarım da oldu Selçuk beyin sayesinde sorunlarım hiçbirzaman kalmadı.mükemmel bir doktor olması yanında mükemmel,güvenilir,samimi bir insan.kızım evlendi ve yurt dışında yaşıyor.ancak hamile kalırsa mutlaka Selçuk beye gelecek.iyiki var onu çok seviyoruz.
 • emine hoca tarafından:
  Selçuk Bey dünyanın en tatlı doktoru gerçekten de.İster baba ister arkadaş ister abi olarak görün son yazdığım yazıdan bugüne kadar hep ona gittim ve şu an doğumuma 2 ay kaldı. Çok şükür çok sorunsuz ve rahat bir hamilelik gerçirdim Selçuk Bey'in sayesinde. Her zaman gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, kendinizi hep güvende hissedebileceğiniz, ilgisi ve bilgisi ile tam donanımlı süper bir doktor. İstediğim her an saat kaç olursa olsun kendisine hep ulaşabildim ve hiç bir zaman kestirme cevaplarla başından atmak istemedi. Her zaman açıklayıcı oldu ve ben biraz da panik bir hasta olduğum halde (kendisiyle tanışmadan önceki ilk kötü deneyimimden dolayı)hep beni sakinleştirip olumlu düşünmemi sağladı. Hatta bir gece çok rahatsızlandım ve beni x hastanesine yönlendirdi ve sonradan da merak edip durumumu sordu. Kendisine çok teşekkür ediyorum İYİ Kİ VARSINIZ!!! İNŞALLAH OĞLUMU KUCAĞIMA ALACAĞIM 2 AY SONRA.
 • Ebru tarafından:
  Doktor bey ,işinde çok iyi,profesyonel,dürüst ,işini severek yapan bir hekim.Çok ilgili.Telefonla 24 saat ulaşabiliyorsunuz.Sorularıma sıkılmadan cevap verdi,endişelerimi giderdi.Hasta psikolojısinden iyi anlayan bir doktor.Kendisi doğumumu gerçekleştirdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • emine hoca tarafından:
  ilk doktorumdan hiç memnun kalmadım ve eşimin akrabası diye güvendikleri için zorla götürüldüm , hamilelik döneminde folik asit almaya başladım başka bir ek hiçbirşey verilmedi,2. ayımda kanamam oldu progesteron verildi ama sonuç olarak 2 ay 1 haftalık bebeğimden oldum kesem büyümüyor diye kürtaj yapıldı, biopsi sonucuma göre doğal olarak olmadığı söylendi, arkadaşlarım bu nasıl şey emine dediler çünkü öncesinde bana ne simir testi ne idrar testi nede başka testler uygulandı bu normal mi? Eşimle tekrar çocuk sahibi olmayı çok istedik bir türlü olmuyor derken bugün gastro entrelojide beta hcg istedi doktor adet tarihim geçmedi diye röntgen için,sizi öğretmen arkadaşlarımdan duydum keşke ona gitseydin dediler ve kontrol amaçlı yarına randevu aldım ve o beta hcg sonucum 17 çıktı şu an hem korkuyorum hem mutluyum hem de uğurunuza çok inanıyorum.bu teslerin yapılmamış olması ve idrar yolumda enfeksiyon olması sorun çıkarır mı hocam? şimdiden size sonsuz bir güven duyuyorum. İYİ Kİ VARSINIZ!!! şu an bunu yazarken ağlıyorum ve yarın zaten geleceğim neden yazdım bilmiyorum bile, hemen yarın olsun ve sizi göreyim istiyorum.Ne olur önce ALLAH tan sonra SİZden yardım istiyorum çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan o acıyı yeniden çekmekten.ne olur bana yardım edin.ilk hamileliğimi öğrenince de 16 çıkmıştı değerim.belki de korkum bundan.ama tekrar hamile olmak çok güzel çok uğurlusunuz.
 • evin çelik tarafından:
  onu çok seviyoruz ailece hem benim hem kardeşimin doktoru sadece bize doktorluk deyil babalık abilik te yapıyor gerçekten süper bir doktor ne söylesem az gelir onun hakında ona çok teşekür ediyorum
 • SELMA KAYA tarafından:
  SELÇUK BEY BENİM 10 YILLIK DOKTORUM. HERZAMAN GÖSTERDİĞİ YAKIN İLGİ, BİLGİ DÜZEYİ VE HASTAYA GÖSTERDİĞİ HASSASİYETLE ADANA DA İDOL OLAN BİR DOKTORDUR.
 • Afitap Artuğ Karavelioğlu tarafından:
  KASTAMONU SSK HAS.DOKTORLUK yaparken,ilk kızımın doğumu sayesinde tanıdığım ve tanımaktan dolayı kendimi çok şanslı saydığım ve şeref duyduğum çok ender ve saygıdeğer insan...Kastamonu sizi çok aradı...Hele ben ikinci doğumumda sizi okadar çok aradım ki :( Sizi burada görmek çok hoş ve iyi olduğunuzu görmek çok daha güzel..Hayatımda çok doktor gördüm,fakat gerçek anlamda kendisini insanlara adamış,eli hafif,gözü tok,mesleğinin erbabı,yüreği temiz bir o kadarda adam gibi adam cümleleri inanın abartı değil,azı var çoğu yok diyebilirim sadece...Size ve ailenize sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum ve sizi tanımaktan da onur duyuyorum...Allaha emanet olun....
 • Afitap Artuğ Karavelioğlu tarafından:
  KASTAMONU SSK HAS.DOKTORLUK yaparken,ilk kızımın doğumu sayesinde tanıdığım ve tanımaktan dolayı kendimi çok şanslı saydığım ve şeref duyduğum çok ender ve saygıdeğer insan...Kastamonu sizi çok aradı...Hele ben ikinci doğumumda sizi okadar çok aradım ki :( Sizi burada görmek çok hoş ve iyi olduğunuzu görmek çok daha güzel..Hayatımda çok doktor gördüm,fakat gerçek anlamda kendisini insanlara adamış,eli hafif,gözü tok,mesleğinin erbabı,yüreği temiz bir o kadarda adam gibi adam cümleleri inanın abartı değil,azı var çoğu yok diyebilirim sadece...Size ve ailenize sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum ve sizi tanımaktan da onur duyuyorum...Allaha emanet olun....
 • Pervin yaşayan tarafından:
  Çok iyi moral verir.insancıldır para ilk planda değildir önemli olan hastanın sağlığıdır.ona güveniip 2 oğum yaptım.herkese tavsiye ederim.doğum yapmaktan çok korkuyordum sayesinde yendim.Allah uzun ömürler versin.
 • Filiz ÖZKAN tarafından:
  Selçuk Bey,benim şimdiye kadar tanıdığım en mükemmel insan ve hekim...O anlatılmaz yaşanır, benim gibi cesaretsiz birisine normal bir şekilde ve hiçbirşey hissetmksizin anestezi altında normal doğum yaptırdı...Kendisine herşey için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. O hastalrının tüm özelliklerini tüm detayları ile bilen ve onlara hertürlü moral ve motivasyon desteğiveren bir insa, iyi ki varsınız Sn.Doktorum, iyi ki sizi tanımışım, ellerinize ve yüreğinize sağlık. yolunuz açık olsun...
 • hilal tarafından:
  selçuk bey hakında söylenen güzel sözler az gelir gerçekten tek kelimeyle MÜKEMMEL bi doktor hiç bişey konuşmasına gerek yok insanlar gülen yüzüne baktığı zaman rahatlıyo inanılmaz bi pozitif enerji war iyi ki warsnız iyi ki sizi tanımışım sayın hocam:)
 • GÖKTAŞ tarafından:
  ilk doktorumdan hiç memnun kalmamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gebeliğimin 3. ayı Selçuk Bey'i tanıdım. Şimdi 3 aylık sağlıklı bir oğlum var. Hastalarına bir ağabey gibi, baba gibi davranan çok iyi bir doktor. Ben memnun kaldım. TEŞEKKÜR EDERİM SELÇUK BEY.
 • MERT K tarafından:
  2004 YILINDAN BERİ DOKTORUMDUR KENDİSİ 10 ÜZERİNDEN 10 PUAN AZ DERİM . ÇOK ÇOK KALİTELİ PARA HIRSI OLMAYAN AMACI SAĞLIKLI BİR GEBE SAĞLIKLI BİR BEBEK VE ANNE OLMANIZ İÇİN ÇABALAYAN SICACIK BİR ABİ VE BABA. İYİKİ TANIMIŞIM. ALLAH ONDAN SONUNA KADAR RAZI OLSUN. BİNLERCE TEŞŞEKÜRLER SELÇUNK BEY İYİKİ VARSINIZ DEĞERLİ HOCAM SEVGİYLE KALIN
 • SERAY tarafından:
  11 Yıllık doktorum,hastalarıyla o kadar ilgili ve belirli bir seviyede en iyi şekilde doktorluğunu yapan ender bulunan insanlardandır.iyi ki Selçuk beyi tanımışım,herkese de tavsiye ediyorum.
 • MERT tarafından:
  8 yıllık doktorum. ailemizden biri gibi. kesinlikle 4 4lük bir hekim. her zaman telefonunuzun diğer ucunda resmen psikiyatr gibi destek veriyor tüm hastalarına ben adanadan taşınmama rağmen hala ona muayene olabilmek için adanaya gidiyorum. onun dediklerine kulak verin tüm tespitleri doğru çıkıyor. çok babacan sempatik bir insan onu tanımanızı çok isterim. tanıdığım en iyi kadın doğumcu. asla canınızı yakmadan muayene eden ve sizi bu konuda çok rahatlatan biri lütfen sözlerimi dikkate alın asla pişman olmayacaksınız ve beni tanımasanızda bana dua edeceksiniz.
 • nermin tarafından:
  başarılı dürüst ve konusunda gerçekten uzman . ailem ve ben size çok minnettarız . iyi ki varsınız doktorum
 • meral tarafından:
  böyle bir hekimi tanıdığım için çok şanslıyım . bir çok doktor gebe kalmamın çok zor olduğunu söyledi . sonra tavsiye üzerine selçuk beye gittim şimdi çok sağlıklı dünyalar güzeli bir kızım var .
Doktor hakkında toplam 17 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Ziyapaşa Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Merkezi, Adana (Özel Klinik)
Adres : KURTULUŞ MAH. 9.SOK.NO:7/B KURTULUŞ
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Klinik  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adneksit Ağrılı Ay Başı Hali Ağrılı Cinsel İlişki AIDS Anne Sütünün Azlığı Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasıazlığı Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Borderline Over Tümörü Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkl Çikolata Kisti Dış Gebelik Dismenore Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Düşük (abortus) Endometriosis Endometriozis Ergenlik Dönemi Jinekolojik So Erken Doğum Ferç Kaşıntısı Gebe Kalamama Gebelik Genital Siğil Hamile Kalamama Hamilelik Hiperplazi Hipogonadizm Histerektomi Hormonal Bozukluklar HPV İdrar Kaçırma İdrar Yolu Sarkması İnfertilite İnterstisyel Sistit Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Kadın Hastalıkları Kadında İşeme Bozukluğu Karın Ağrısı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kısırlık Kist Menopoz Miyom Mol Gebelik Orgazm Olamama (Anorgazmi) Over Ca Over Kanseri Over Kist PCOS Pelvik İnflamatuar Hastalık (P Plasenta Previa Polikistik Over Polip Preeklampsi Prematüre Doğum Rabdomiyom Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması Rahim Urları Rahimde Polip Riskli Gebelik Serviks Kanseri Sezeryan Sistit Sistosel Tekrarlayan Düşük Ürojinekoloji Vajen Ca Vajinal Akıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus (Vajinusmus) Vajinit Vulva Kanseri Yapışık ve Önde Gelen Plasenta Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti Yüz Kırışıklıkları

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. BAYRAM BUKAN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Opr.Dr. NEZİHİ EŞREF KURDOĞLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. FİLİZ KAVİ SEÇEN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. HASAN İPEK
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Opr.Dr. CELAL ARDIÇ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. CAZİP KOCABAĞLI
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Prof. Dr. AYTEKİN ALTINTAŞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Doc.Dr. EBRU TARIM ÖZYURTSEVEN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Prof. Dr. TÜRKAN CENGİZ YILMAZ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. MUZAFFER ŞENGÜL
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
15516
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Gürbüz’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!