Eniyihekim.com

Opr.Dr. Filiz Kavi Seçen

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
 • SNMY tarafından:
  NEDEN CANA YAKIN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ İLE DEĞERLENDİRME YAPILIYOR .TABİKİ GÜLER YÜZDE ÖNEMLİ AMA BU YORUMLARA BAKANLAR BİLGİ VE BECERİLERİNİ , BİZE NE KADAR FAYDALI OLUR BUNU MERAK EDİYOR. LÜTFEN DOKTORLARI İNSANİ YÖNDEN DEĞİLDE HEKİMLİK YÖNÜ İLE DEĞERLENDİRİN ÇÜNKÜ SADECE BUNA İHTİYACIMIZ VAR.
 • nermin tarafından:
  canım doktorum iki çocuğumu da sizin sayenizde dünyaya getirdim bana göre belki de birçok hanıma göre adana nın eniyi doktorusunuz.Filiz hanım güleryüzlü yoğunluğuna rağmen işini gelişigüzel yapmayan dikkatli ve özverili bir doktordur.ancak doktorum ortadoğudan ayrılmış.. bence hastane için büyük kayip.benim için nerede olduğu önemli değil nasıl olsa her yerde onu bulurum.kendimi yalnızca onun ellerine onun bilgisine teslim edebilirim.
 • Ayşe Şeker tarafından:
  Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. sayesinde çok güzel bir normal doğum yaptım. Bu zamanda normal doğum yaptıran doktor bulmak çok zor Ben çok mennun kaldım kesinlikle herkese tavsiye ederim son derece ilgili ve bilgili bir doktor
 • Şule tarafından:
  BENDE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. merabalar. ben 2010 yılında hamileyken Filiz hanıma gittim. bir arkadaşım tavsiye etmişti. hastanedeki doğum şartlarını araştırdım ve gittim. 7 aylık hamileyken help sendromu geçirdim. aslında rahatsızlığım belirti vermiş ama doktor hanım bunu anlamamış. daha sık kontrole gel dedi. bir sonraki konrole kalmadan acillik oldum. yüksek tansiyon, mide bulantısı, ve sırt ağrısıyla acile geldiğimde doktorum burda, onu çağırın dediğim halde gelmedi. iğne yapıp gönderdiler. daha sonra üniversite hastanesinin aciline gittik. Allah'ın izni ve burdaki doktorların gayretiyle 1.5 ay yoğun bakımda yattıktan sonra hayata döndüm ama oğlumu kaybettim. otopsiye göre acile ilk geldiğimde sezeryanla alınsaydı bebeğim yaşayacaktı ve şuan 3 yaşına yaklaşacaktı. şuan tekrar anne olmak istiyorum. ama ilgisiz bir dokrora denk gelir aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum. sebep kim Allah bilir. Yinede benim yaşadıklarım neyse de bebeğimi kaybettiğim için HAKKIMI HELAL ETMİYORUM
 • tuğba yılmaz tarafından:
  çok iyi bir doktormuş teyzem bu doktora geliyordu ancak ortadoğudan ayrılmış acaba şuan nerede görevde ?
 • elif çokbildik tarafından:
  tek kelimeyle muhteşem bir doktor.öncelikle odaya girdiğiniz andaki o güleryüz0yle bir anda bütün gerginliğiniz bitiyor.siin oru ormanıza fırsat kalmadan öğrenmek isteğiniz herşeye taa en baştan cevap veriyor. kesinlikle herkese tavsiye ederim.
 • AYŞE ÖZLEM KILIÇ tarafından:
  Sayesinde ölümden döndüm. yumurtlaman kötü deyip seconder infertilite teşhisi koyup aylarca hormon tedavisi yaptı. tedavi sonunda sağ tüpüm patladı. geçer nasılsa dediği kist yumurtalığıma yapıştığı için yumurtalığımı da aldı. Ameliyat sonrası günlerce bedensel, aylarca ruhsal acı çektim. hamile kalma olasılığımı yarıya indirdi. bir yıl sonra onu da tanıdığını sonradan öğrediğim bir doktora gittim. dr. böyle bir teşhisi nasıl koyabildiğini, benim sağlıklı bir anne adayı olduğumu söyleyip gönderdi. bundan 1 ay sonra hamile kaldım. onun benden aldığı herşey için hakkımı helal etmiyorum.
 • yasemin selamoğlu tarafından:
  doktorumla tanıştığıma çok mutluyum.cana yakın şirin bir doktor.hastasıyla yakından ilgilenen insana güven veren zor bulunan bir doktor... herkeze tavsiye ediyorum.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
8 kişi Opr.Dr. Filiz Kavi Seçen için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Özel Adana Ortadoğu Hastanesi, Adana (Özel Hastane)
Doktor,
Adres : ZİYAPAŞA MAH. 51.SOK.NO:1 SEYHAN
Yatak Sayısı : 105 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
4 Boyutlu Ultrason Abdominal Ultrasonografi Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Doppler Ultrason Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Prenatal Ultrason Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adneksit Ağrılı Ay Başı Hali Ağrılı Cinsel İlişki AIDS Anne Sütünün Azlığı Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasıazlığı Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Borderline Over Tümörü Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çikolata Kisti Dış Gebelik Dismenore Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Düşük (abortus) Endometriosis Endometriozis Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Erken Doğum Ferç Kaşıntısı Gebe Kalamama Gebelik Genital Siğil Hamile Kalamama Hamilelik Hiperplazi Hipogonadizm Histerektomi Hormonal Bozukluklar HPV İdrar Kaçırma İdrar Yolu Sarkması İnfertilite İnterstisyel Sistit Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Kadın Hastalıkları Kadında İşeme Bozukluğu Karın Ağrısı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kısırlık Kist Menopoz Miyom Mol Gebelik Orgazm Olamama (Anorgazmi) Over Ca Over Kanseri Over Kist PCOS Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID) Plasenta Previa Polikistik Over Polip Preeklampsi Prematüre Doğum Rabdomiyom Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması Rahim Urları Rahimde Polip Riskli Gebelik Serviks Kanseri Sezeryan Sistit Sistosel Tekrarlayan Düşük Ürojinekoloji Vajen Ca Vajinal Akıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus (Vajinusmus) Vajinit Vulva Kanseri Yapışık ve Önde Gelen Plasenta Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti Yüz Kırışıklıkları

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. TÜRKAN CENGİZ YILMAZ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. AMİNA KARDEŞHANİ ŞİVERİ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Doc.Dr. ESRA BULGAN KILIÇDAĞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Doc.Dr. EBRU TARIM ÖZYURTSEVEN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. GÜL DEMİRTAŞ AŞIK
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Opr.Dr. AYTEN BAYMAS ÇÖKTÜ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. DİLEK COŞKUN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Uzm.Dr. BAYRAM BUKAN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Opr.Dr. FATMA ERSÖZ BOZKURT
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Opr.Dr. CEM CENGİZ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Adana
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
15478
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Kavi Seçen’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!