Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Yetkin Özgan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
 • Bilal Zorlu tarafından:
  Yıllardır yüksek derecede astigmatlı gözlük kullanıyorum. Mardindeki doktorumuz dan keratokonus adında bir hastalık olabileceğimiz söylendi ve arastırarak Adanada Yetkin beye ulaştık. Yetkin bey kesin keratokonus hastası olduğumuzu bize izah etti ve hastalığı ayrıntılı anlattı. Geçirdiğim ameliyatlardan sonra şimdi lens takıyorum ve gözlükle hiç bu kadar net görmediği farkediyorum. Teşekkürler Yetkin bey.
 • lider tarafından:
  Hekimlik herkes yapamıyormuş; ilgi alaka mütevazi ve açıklayıcı anlatımından ötürü, ayrıca bu mesleğin ticaret olmadığı gösterdiği için çok teşekkür ederim. Meslek bilgisi ve teşhisleri tartışılamaz.
 • Nur Dere tarafından:
  Manisa da yaşayan annemizi Adana ya getirterek Yetkin beye katarakt ve glokom ameliyatı yaptırdık. Annemiz yeniden görmeye başladı ve 15 gün sonra yeniden evine döndü. Hastanede karşılaştığımız ilgiden ve Yetkin beyin beceri ve gúler yüzünden çok memnun kaldık.
 • nevin vrl tarafından:
  gözümdeki bir rahatsızlık için en az 15 dr ye gittim hiç biri tam bir açıklama yaparah bana tam bir anlatım yapmadı en son yetkin özgana gittim adana dünya göz hastanesinde hastanenenin mukemmel donanımı hastayla diyagları mukemmeldi dr yetkin bey harika bir inceleme ve muayeneyle bana tüm detayları anlattı çok teşekür ederim tüm dr lerimizden bu duyarlılıgı bekleyoruz
 • sevgı guvenc tarafından:
  şıfa dağıtan o ellere ,o gozlere sonsuz teşekkurler... Teşekkurler YETKIN OZGAN.yıllardır karanlıga mahkum annemın katarak amelıyatını yaparak onun ışığa kavuşturmasına vesıla oldu ALLAHIMIN ıznıyle sağolsun ,var olsun.SEVGI GUVENC
 • lamia yunus tarafından:
  suriye'den gelen kayınvalidem LAMİA YUNUS'u ameliyat etti.Kayınvalidemin 10 yıldır kapalı olan gözü açıldı.İlgi,şefkat,bilgi ve beceri hepsi Dr.Yetkin Bey'de.Dünya Göz ve Dr.Yetkin Bey'e sonsuz şükran ve minnetlerimizi sunarız.
 • Fitnat Kaleli tarafından:
  Hocamıza 7 yıl önce doğuştan katarak olan kızımızı ameliyat yaptırdık. Kızımız simdi okula başladı, hocamızın sayesinde görebiliyor, her yıl hocamıza kontrole gidiyoruz, ailemizden birisi oldu artık bizim icin, binlerce kez Rabbim razı olsun sizden.
 • elif doğan tarafından:
  DR YETKİN BEY UZMANLIĞI SAYESİNDE ANNEMİN 2 GÖZÜNÜ 2GÜN İÇERİSİNDE KATARAKT AMELİYATINI GERÇEKLEŞTİRDİ ÇOK MEMNUN KALDIK ELLERİNE SAĞLIK. KİBARLIĞI VE ANLAYIŞI İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER .
 • ABDÜLAZİZ YÜCETÜRK tarafından:
  GEREK AMELİYA SIRASINDA GEREKSE AMELİYAT ÖNCESİNİ VE SONRASINDA YAKINDAN İLGİLENDİ.TÜRKİYENİN BU YETENEKLERE İHTİYACİ .TEŞEKKÜRLER YETKİN BEY
 • Aysel Kumacı tarafından:
  Gittiğimiz doktor gözümde katarakt olduğunu ve acilen ameliyat gerektiğini söylemişti. Önceden ameliyat olan arkadaşlar aracılığıyla dr. Yetkin beye ulaştık, muayene olduk, doktor bey gözümdeki kataraktın henüz çok yeni başladığını bir operasyon gerektirmediğini, gözlüğümle çok iyi gördüğümü bana anlattı...Allah Razı olsun hocam sizden. Başarılarınızın devamı için duacıyım
 • HATİCE BAŞARIR tarafından:
  11 seneden beri tek ve değişmez göz doktorumdur Yetkin abi çok ama çok memnumum inşallah en kısa zamanda da lazer olup gözlüklerimden de kurtulacağım.
 • Ahmet Suaşan tarafından:
  Yıllardır yetkin bey`in hastasıyım.Kendisin`de katarak ameliyatı oldum,çok başarılı geçti.Yaşam kalitem arttı.Teşekkürler.
 • mert ulukan tarafından:
  Yetkin bey, Dünya Göz hastanesinde olduğunuzu duydum, ancak size ulaşamadım, nasıl randevü alabiliriz
 • mesut cansız tarafından:
  sayın hocam size subat ayında lazer ameliyatı olmuştum. Şu an sayenizde çok iyi görüyorum ama size ulaşamadım, komşulardan dünya göz hastanesine geçtiğinizi duydum, size nasıl ulaşabilirim, dünya göz hastanesi adanaya açıldı mı?
 • biçem gündoğan tarafından:
  Ben lens kullanıyorum, Yetkin beyin takibindeyim ilerde doktorum uygun gördüğünde kendisine lazerde olacağım, ailecek doktor beye gidiyoruz, biz çok güveniyoruz.teşekkürler.
 • mevlüt bilen tarafından:
  Hocamıza katarakt ameliyatı oldum, ertesi günden itibaren pırıl pırıl görmeye başladım, ellerine sağlık.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Dünya Göz Hastanesi Adana, Adana (Özel Hastane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A SEYHAN
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
American Academy of Ophthalmology Member
European Society of Cataract and Refractive Surgeo Member
American Society of Cataract and Refractive Surger Member

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. MERİH BANU SOYLU
Göz Hastalıkları,Adana
Prof. Dr. VELİ NUSRET ÖZDEMİR
Göz Hastalıkları,Adana
Prof. Dr. İLTER VARİNLİ
Göz Hastalıkları,Adana
Opr.Dr. GÜLİN GÖRKEM
Göz Hastalıkları,Adana
Uzm.Dr. METİN MÜRŞİTOĞLU
Göz Hastalıkları,Adana
Prof. Dr. GÜLHANIM HACIYAKUPOĞLU
Göz Hastalıkları,Adana
Uzm.Dr. ÖZCAN EVYAPAN
Göz Hastalıkları,Adana
Prof. Dr. REHA ERSÖZ
Göz Hastalıkları,Adana
Doc.Dr. ALTAN ATAKAN ÖZCAN
Göz Hastalıkları,Adana
Uzm.Dr. DENİZ ÖZMEN DERİN
Göz Hastalıkları,Adana
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
10921
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Özgan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!