Eniyihekim.com

Opr.Dr. Yusuf Arısoy

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
 • Bahar Tayfun tarafından:
  İkinci bi hayat...benim için değerli bi adam !..çabalarına ve emeğine teşekkür ediyorum.Herkes hayatımı çalmaya çalışırken bana hayatımı tekrar kazandıran, en iyi şekilde yaşamamı sağlayan adama sevgiler, saygılar çok seviliyorsun yusuf hocam emeğine yüreğine insanlığına sağlık.Ailenin seninle gurur duyduğuna eminim bende sizinle gurur duyuyorum:)
 • Dogan Özkan tarafından:
  hastalırına bir kardeş bi abi bir arkadas bir baba şüvkati ile hiç bir menfatt beklemeden yaklasan ALLAHIN VERMIS OLDUGU ELİ ALLAH RIZASI İÇİN KULLANAN BÖYLE NİCE DOKTORLAR TÜM İSLAM ALEMİNE NASİP OLSUN başarılı dürüst gögüs ameliyatı ile ailemize yeni bir umut yeni bir insan kazandırdıgı için hocam yusuf arısoya tüm ailece sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
 • galerici tarafından:
  Yusuf hocamı burada anlatmaya ne kelimeler nede zaman yeter.Anlatılmaz ,yaşanır.Hocam ALLAH'ım yolunu açık etsin.Eline,koluna,yüreğine sağlık.Bu ülkenin senin gibi doktorlara ihtiyacı var.ALLAH'a emanet ol.
 • CUMALİ SİYLİ tarafından:
  Hocamı anlatmaya ne kelimeler yeter ne de zaman.Kısacası her yönüyle eşsiz insan.Kayınpederimin diğer doktorların ameliyatta tereddüt ettiği hastalığında gerek teşhis, tedavi ve ameliyatını üstlenen kısa zamanda sağlığna kavuşmasını sağlayan değerli hocama sonsuz teşekkür eder,onun branşında 1 numara olduğunu tüm içtenliğimle paylaşırım.Elinize,dilinize ,yüreğinize sağlık.Bizim ve Ülkemizin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var.ALLAH'ım sizi korusun.Başarılarınız daim olsun.CUMALİ SİYLİ (UĞUR OTOMOTİV )(0 532 366 47 96 )
 • Muhammet Lütfi tarafından:
  Hayatımız da yeni bir sayfa açan Sayın Yusuf Arısoy'a sonsuz teşekkürler. Dualarımız hep sizinle. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  teşekkür ederim yüreğinize saglık. isim görünmüyor keske isim de yazsaydınız. tekrar teşekkür ederim,geçmiş olsun...
 • Duran Boz tarafından:
  Doktorum yusuf arısoy a beni başarılı bir amaliyat sonucu sağlığıma kavuşturduğu için hem hekimliğine hem insanlığına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah böyle hekimleri başımızdan eksik etmesin.
 • zeliha tarafından:
  25.09.2012 tarihinde trafik kazası sonucu agır yaralanarak hastanemize getirdigimiz abim adem ateş;i başarılı bir ameliyat sonucu tekrar hayata döndüren gögüs cerrahi uzmanı sayın yusuf arısoy;a sonsuz teşekkür eder.başarılarının devamını dilerim.ateş ailesi adına adem ateş;in kızkardeşi zeliha ateş.allahım böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.allahım doktorumuzun da gönlüne göre versin?
 • ali katıran tarafından:
  sayın yusuf arısoy a şahsıma yapmış oldugu müdahele sonucu beni akcigerimdeki kistten kurtarmış olup yaklşık 20 gündür süren öksürügümünde kesilmesine vesile oldugu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletirim.
 • ahmet şahin tarafından:
  Hastaneniz Doktorlarından sayın Yusuf Arısoy’ un yapmış olduğu özverili çalışma ve başarılı bi ameliyat sonucunda hastamız Elif Günal’ ı tekrar hayata tutunmasını sağlamada çok önemli rolü bulunmaktadır.Doktorumuza çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamını diliyoruz.Hasta yakınları olarak tüm tanıdıklarımıza bu durumu ilettik ve tüm içtenlikle iyi niyet dileklerimizi sunuyoruz ve hastanenize ve sizin adınıza tekrar tekrar teşşekür ediyoruz. İyi günlerde kalmanız ve nice başarılı ameliyatlar geçirmeniz dileğiyle HOŞÇAKALIN. Elif Günal Ve Yakınları….. allah böyle doktorlarla tanışmayı herkese nasip etsin.
 • CENNET AÇIKGÖZ tarafından:
  24.12.2011 TARİHİNDE TRAFİK KAZASI SONUCU AĞIR YARALANARAK HASTANEMİZE GETİRDİĞİMİZ ANNEM ELİF GÜNAL'I BAŞARILI BİR AMELİYAT SONUCU TEKRAR HAYATA DÖNDÜREN GÖĞÜS CERRAHİ UZANI SAYIN YUSUF ARISOY'A ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM. GÜNAL AİLESİ ADINA ELİF GÜNAL'IN KIZI CENNET AÇIKGÖZ.
 • sema gülbahar tarafından:
  sayın dr yusuf arıso.ya.abim gönen özdağ,ı amaliyatını başarıyla gerçekleştirdiğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar.kendisine sağlık,huzur,ve başarılarının devamını diliyorum.allah böyla dotorları başımızdan eksik etmesin.çok tşk ediyorum
 • sema gülbahar tarafından:
  sayın yusuf arısoy,ya abibim gönen özdağ,ı başarılı amaliyatından dolayı çok teşekkür eder.çalışma hayatında sağlık,mutluluk,huzur ve başarılarının devamını diliyorum.çok tşk ederim
 • muhteber mortepe tarafından:
  yusuf beyi tanıdıgım için çok mutluyum gerçekten çok iyi bir doktor kendisi ameliyat oldum ve ilgisinden ve gülüryüzlülügüyle çok iyi bir doktor allah size uzun ömürler versin
 • ebru GÖZGÜ tarafından:
  Dr.Yusuf ARISOY'u tanıdığımızdan belli,hayatımız değişti diyebilirim...çok ilgili bir doktor.ayrıca hasta ayrımı yapmıyor.Babamın tedavisini üstlendi...ve gerçekten üstlendi yani...onun gibi bir Dr.la tanştığımız için gerçekten çok şanslıyız...Allah'ım doktorumuzun da gönlüne göre versin!!!!
 • mustafa ziya onur tarafından:
  babam 2gün önce yusuf bey tarafından ameliyat edildi biz çok memnun kaldık ilgilenmesi ameliyattan sonra sorun çıkmamması bizi rahatlattı kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.m.ziya onur
 • gülseren kaba tarafından:
  kesinlikle teşhis , tedavi, ameliyatları süper her hastalanmam'da bana uyguladığı tedavi iyi geldi,ona ameliyat olan akrabamda memnun kaldı,göğüsle ilgili şikayeti olan bütün tanıdıklarımı yusuf beye gönderiyorum, ona sağlık mutluluk ve başarı diliyorum.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Adana Ceyhan Devlet Hastanesi, Adana (Devlet Hastanesi)
Hastane Yöneticisi / Başhehim, 2014– devam (0 yıl)
Adres : ULUS MAH. HASTANE CAD.
Tel : 322 6133362
Fax : 6122641
Yatak Sayısı : 176 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Akciğer Biyopsisi Akciğer Cerrahisi Akciğer Transplantasyonu Akciğer Ve Plevra Biyopsisi Anterior Mediastinotomi Anti-Mikrozomal Antikor(Anti-M)(Tiroid Peroksidaz Testi) Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Bronkoskopi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cnb(Meme Biyopsisi) Da Vinci Robotik Cerrahi Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endovasküler Embolizasyon Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması Fnab(Meme Biyopsisi) Göğüs X-Ray Hemaferez Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Laparoskopi Larenjektomi Laringoskopi Laserasyon Onarımı Lobektomi Lumpektomi Mamografi Mastektomi Mediastinal Tümör Rezeksiyonu Mediastinoskopi Melanom Alınması Meme Biyopsisi Meme Kanseri Genetik Testi Meme MR Meme Muayenesi Nebulizatör Perkütan Iğne Aspirasyonu Plevral Sıvı Aspirasyonu Preoperatif Değerlendirme Radyofrekanslı Ablasyon Radyonükleer Kemik Taraması Redüksiyon Mammoplasti (Meme Küçültme) Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Torasik Prosedürler Robotik Cerrahi Sentinel Lenf Nodu Biyopsisi Servikal Mediastinoskopi Solunum Fonksiyon Testleri Stereotaktik Radyocerrahi Teknesyumlu Tiroid Tarama Timektomi Tirektomi Tiroid Alınması Tiroid Iğne Biyopsisi Tiroid Kan Testleri Tiroit Peroksidaz Antikor Testi Torakotomi Torasentez Tpo(Tiroid Peroksidaz Testi) Tpoab Trakeostomi Transjugüler Şant (Tips) Transözofageal Ekokardiyografi (Töe) Transtorasik İğne Aspirasyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Uyku Apnesi Ameliyatı Uyku Laboratuvarı (CPAP) Uyku Testi Vakum Destekli Çekirdek Biyopsisi(Meme Biyopsisi) Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Video Destekli Torasik Cerrahisi Video Torakoskopik Cerrahi (VATS) Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. TÜMER ULUS
Göğüs Cerrahisi,Adana
Uzm.Dr. MEHMET KAHYA
Nöroloji,Adana
Opr.Dr. ALPER FINDIKÇIOĞLU
Göğüs Cerrahisi,Adana
Uzm.Dr. MEHMET DALAMAN
Göğüs Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. ABDULLAH GÜRSEL TEKİN
Göğüs Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. YUNUS EMRE ÇALIK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. SÖNMEZ SERKAN SAĞAY
Göğüs Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. HASAN BASRİ MANTI
Göğüs Cerrahisi,Adana
Opr.Dr. MEHMET SERDAR DEMİRKIRAN
Göğüs Cerrahisi,Adana
Uzm.Dr. AYLA ÇAYHAN
Dermatoloji,Adana
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
5493
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Arısoy’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!