Eniyihekim.com

Prof. Dr. Ayşe Avcı

Prof. Dr. Ayşe Avcı

Çocuk Psikiyatrisi

Ayşe Avci Muayenehanesi

Adana

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
 • A.K. tarafından:
  Doktorumuza tamamen tesadüf eseri gittik ama çok da memnun kaldık .Çocuğumla çok ilgilendi, sıcak , samimi ve açıklayıcı davrandı bize karşı. Tedavimiz doktorumuzun kontrolü altında olumlu bir şekilde devam ediyor ve çok memnun kaldık kendisinden,çok teşekkür ederiz.
 • Mehmet Doğan tarafından:
  Yeğenim için doktorumuzla görüşmüştük,kendisinin samimi yaklaşımı bizi çok memnun bıraktı. Uzun süreli bir tedavi süreci geçiriyoruz doktorumuzla ve olumlu gidiyor şu an tedavimiz. Kedisinin kontrolü altındayız sürekli. Kafamızdaki bütün sorularımızın cevabını aldık kendisinden , insan olarak da çok iyi bir insan.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
 • G.M. tarafından:
  Çocuğum için gittim doktorumuza genel anlamda çok memnun kaldım. Deneyimli ve başarılı bir doktor. O yaş gruplarını çok iyi anlayıp yaşadıklarını çok iyi tahlil edebiliyor. Yaşadıklarımızla doktorumuzun söyledikleri birbirini tutuyor.Çok fazla ilaç kullanmamakla beraber tedavimiz doktorumuzun kontrolü altında devam ediyor.Çevremdekilere kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Zekeriye Uyduran tarafından:
  Tedavimiz yeni sonuçlandı ve şu an herşey yolunda. Doktorumuzdan çok memnun kaldım,ilgili , alakalı bir doktor, konuyla ilgili bizi aydınlattı ve iyi sonuçları almaya başladık. Bizi çok güzel yönlendirdi. Yakınlarıma doktorumuzu tavsiye ediyorum.
 • S.O tarafından:
  Doktorumuza oğlumun rehber öğretmeninin tavsiyesi üzerine gittik ve çok da memnun kaldık.Oğlumun bazı psikolojik sorunları vardı ve bu konuda doktorumuz bize çok yardımcı oldu,Bizi çok aydınlattı,yol gösterdi, çok açıklayıcı ve netti.Kendisi bizimle her defasında birebir gayet güzel bir şekilde ilgilendi.Tedavimiz bitti ve olumlu sonuç aldık ve devamına gerek kalmadı.Yakınlarıma da kendisini tavsiye ediyorum.
 • Adil GÖRÜR tarafından:
  Doktorumuz hastasının yani çocuğun seviyesine göre hareket edip onu çok iyi anlayabiliyor.Çok iyi bir doktor ,işini iyi yapan biri.Kendisine bir kere gitmemiz yeterli oldu . Yakınlarıma da doktorumuzu tavsiye ediyorum.Ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • tarafından:
  Doktorumuzdan çok memnun kaldık,çok açıklayıcı ve bilgilendirici davrandı bize.Kendisine bir kere gitmemiz yeterli oldu.Ve kendisine istediğimiz zaman ulaşıp görüşebiliyoruz.Şu an tedavimiz bitti ve çocuğum iyileşme aşamasında kendisine çok teşekkür ediyoruz .
 • Turgut Çiloğlu tarafından:
  Çok memnunuz doktorumuzdan.Bize çok yardımcı oldu.Zaten kendini kanıtlamış ve alanında çok başarılı bir doktor.Profesör olmasından dolayı tercih etmiştik kendisini ,gerekeni yaptı,çocuğumla konuştu.Gerekli olan tedaviyi uyguladı ve çok güzel sonuç aldık.
 • Y. tarafından:
  Çocuğum için tavsiye üzerine gitmiştik doktorumuza.Kendisi çok ilgili ve alakalı davrandı.Çoğumun ciddi bir sorunu olmadığını ve çok fazla ilaç kullanmasına gerek olmadığını söyledi.Kısa bir tedavi süreci geçirdik doktorumuzla ve hemen sonuç aldık.Şimdi çocuğum iyi ve bir sorunumuz kalmadı.Teşekkür ediyorum kendisine.
 • Salih KARAPINAR tarafından:
  Gerçekten ilgili alakalı ve tespitleriyle çok iyi bir doktor. Fazla uzatmanın gereği yok alanında çok iyi gözlem yapıp gerekli teşhisi koyduğuna ben inanıyorum çocuklarını götürmek isteyenlerede tavziye ederim biz memnun kaldık .
 • Ebral Avcı tarafından:
  Bir reklamdaki çocuğun hareketlerini kendi çocuğumun haretlerine benzeterek başladı bir çocuk psikiyatri arayışım başladı.Çevremdeki herkes Ayşe hocamı öneriyordu bana ve iyi ki Ayşe hocama gitmişim.Tedavimizin 1 yıl devam edeceğini ve çocuğumun iyileşeceğini söyledi hocam. Kesinlikle de gelişmeler görüyorum ve okulda da görülüyor çok mutluyum.Her konuda bizleri yönlendirdi ve bilgilendirdi .Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • Halil Küpeli tarafından:
  İnternetten hocamızı araştırdım ve buldum.Aynı zamanda bir kaç doktorda Ayşe hocamı önerdi bize.Hocam Adana'nın en iyi çocuk psikiyatrisi bence.Çok ilgili bir doktor ve en hızla bir şekilde tedavimiz devam ediyor. Eğer tedavinizin en iyi şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız Ayşe Hocamı öneriyorum herkese...
 • M.O tarafından:
  Hocamıza İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda gitmeye karar verdim ve çok da iyi yapmışım.Çok dikkatli ve işinde çok iyi hocam.Daha önce gittiğim bir hoca bana çocuğumda hiç bir sorun olmadığını ve tedaviye gerek olmadığını söyledi. Fakat ben tatmin olmadım .Ayşe hocama gittiğimizde hemen sorunu anladı ve bizleri de ona göre yönlendirdi. Şuan halen tedavimiz en iyi şekilde devam etmekte.Kesinlikle herkese hocamı tavsiye ederim
 • Annesi Serap Kılıç tarafından:
  Ayşe hocamızı bize çevremizdekiler önerdi. Çocuğum konuşamıyordu.Çocuğuma yaklaşımından ve iletişim kurmasından çok memnun kaldım.Çocuğumun tedavisi en iyi şekilde sonuçlandı.Tedavi hakkında bizleri en iyi şekilde bilgilendirdi ve faydasını da fazlasıyla gördük.Çevremdekilere ve yakınlarıma öneriyorum hocamıza kesinlikle sonuç alıyorsunuz.
 • Muazzez Karakaş tarafından:
  Ben hocamızı Adana da araştırdım en iyi olduğunu inandığım için karar verdim.Çevremdeki herkes Ayşe hocayı öneriyordu bana.Hocam benim en kötü zamanımda benim sanki en yakınımmış gibi karşıladı ve çocuğumu bana en iyi şekilde anlattı.Tedavimiz halen devam etmekte. Oğlumun durumunun akraba evliğinden dolayı olduğunu kabullenemiyordum hocam bunu inandırdı ve alıştırdı.Çevremde ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.Hocamdan Çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.
 • Billur elçi tarafından:
  Dr.Ayşe hanım çocuğum hakkındaki rahatsızlığı hemen bilgilendirdi. İlaç tedavisi verdi. Ne yapmamız gerektiğini anlattı. Çevreme arkadaşlarıma tavsiye mutlaka ederim.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
16 kişi Prof. Dr. Ayşe Avcı için değerlendirme yapmış
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yan Dal İhtisas
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Ayşe Avci Muayenehanesi, Adana (Muayenehane)
Adres : Kurtuluş Mah. Mithat Saraçoğlu Cad.64019 Sk. Pakyürek İş Merkezi(Vakko Üstü) No:32 D:2/6
Prof. Dr. Ayşe Avcı randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
Yan Dal İhtisas 1990 - 1992
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Aldığı Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1983
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 1990
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yan Dal İhtisas, 1992
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 1995
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Profesörlük Ünvanı, 2000
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
20405
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Avcı’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Ayşe Avcı
Prof. Dr. Ayşe Avcı
Çocuk Psikiyatrisi
Ayşe Avci Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Ayşe Avcı
Prof. Dr. Ayşe Avcı
Çocuk Psikiyatrisi
Ayşe Avci Muayenehanesi
Ayşe Avcı

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT