Prof. Dr.

Abidin Kumbasar

İç hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Gördüğüm ve görebileceğim en mükemmel doktor sayın Abidin Kumbasar.İnsana çoook güven veriyor,teşhisi tam,kendinizi bir anda iyileşmiş hissediyorsunuz ve iyileşiyorsunuzda tabii ki.

  • çok memnunum

    DR olarak son derece güven verici, açık sözlü kolay ulaşılabilir, yılların verdiği tecrübesi ile o çok kibar beyefendilğini birleştirmiş bir tıp adamı. Teşhisleri ve tedavisi ile çok kaliteli bir hayat yaşayabiliyorsunuz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: İzzettin Türkmen - İç Hastalıkları, Tarkan Şentürk - İç Hastalıkları, Cavit Ağçeli - İç Hastalıkları, Nebi Kart - İç Hastalıkları, Ömer Özgür Ceylan - İç Hastalıkları, Filiz Aşan - İç Hastalıkları, Kemal Yıldırım - İç Hastalıkları, Ali Fikri Akşirin - İç Hastalıkları, İsmail Arslan - İç Hastalıkları, Hüseyin Kanmaz - İç Hastalıkları, Yılnur Önen - İç Hastalıkları, Nurdan Bengi Ormanoğlu - İç Hastalıkları, Tuğba Canatan - İç Hastalıkları, Derya Irgat - İç Hastalıkları, İsmail Saygılı - İç Hastalıkları, Mehmet Ütebey - İç Hastalıkları, Ali Okur - İç Hastalıkları, Ali Araslı - İç Hastalıkları, Emine Derya Saygılı İlbilgi - İç Hastalıkları, Mustafa Zeki Ruhi - İç Hastalıkları