Prof. Dr.

Abidin Kumbasar

İç hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Gördüğüm ve görebileceğim en mükemmel doktor sayın Abidin Kumbasar.İnsana çoook güven veriyor,teşhisi tam,kendinizi bir anda iyileşmiş hissediyorsunuz ve iyileşiyorsunuzda tabii ki.

  • çok memnunum

    DR olarak son derece güven verici, açık sözlü kolay ulaşılabilir, yılların verdiği tecrübesi ile o çok kibar beyefendilğini birleştirmiş bir tıp adamı. Teşhisleri ve tedavisi ile çok kaliteli bir hayat yaşayabiliyorsunuz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Oğuz Ceryan - İç Hastalıkları, Kürşat Dal - İç Hastalıkları, Sevilay Acar Karaoğlu - İç Hastalıkları, Rıfat Ertürk - İç Hastalıkları, Hümeyra Tepeli Kahveci - İç Hastalıkları, Ece Ateş Geldi - İç Hastalıkları, Ferdane Pirinççi Sapmaz - İç Hastalıkları, Beyhan Güleryüz Şahan - İç Hastalıkları, Hakan Boz - İç Hastalıkları, Cengiz Güven - İç Hastalıkları, Fatma Betül Alpay - İç Hastalıkları, Murat Baş - İç Hastalıkları, Salih Yılmaz - İç Hastalıkları, Yunus Emre Sönmez - İç Hastalıkları, Murat Kabakçı - İç Hastalıkları, Nurhan Yetkin - İç Hastalıkları, Hüray Arzu Başaran - İç Hastalıkları, Barbaros Fidan - İç Hastalıkları, Mete Çınar - İç Hastalıkları, Alime Avcuoğlu - İç Hastalıkları