Prof. Dr.

Abdurrahman Çömlekçi

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi, özel muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi, özel muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1990
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1995
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yan dal İhtisas, 1999
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2004
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2009
daha fazla

Yayınlar

 • Vakalarla Tiroid

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Çok iyi bir hekim olmasının yanı sıra mükemmel bir insan. Çok mütevazi, sizi dinlediğini hissettiriyor. Çok kıymetli bir doktor .

 • çok memnunum

  25 YLDIR TİP 1 DİYABET HASTASIYIM.HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİMDE TAVSİYE ÜZERİNE ABDURRAHMAN BEYE GİTTİM.İYİKİ DE GİTMİŞİM:))TÜM HAMİLELİĞİM BOYUNCA HERGÜN SEKERLERİMİ ÖLÇÜP MESAJ GÖNDERDİM VE HERGÜN BANA YAPMAM GEREKEN İLAÇ DEĞERLERİMİ CEVAP OLARAK GÖNDERDİ.24 SAAT HİÇ HUZURSUZ OLMADAN ARAYABİLDİM.ŞUAN SAĞLIKLI BİR KIZ ÇOCUĞUNA SAHİPSEM BUNDA ABDURRAHMAN HOCAMIN PAYI BÜYÜKTÜR.İLGİ VE ALAKASINA NE KADAR TESEKKÜR ETSEM AZDIR.SONSUZ SAYGILARIMLA...

 • çok memnunum

  Öncelikle bize verdiği değerli bilgiler,mutevaziliği ve insanlığından dolayı hocamıza çok teşekkür ederiz.. Biz internetten troid hormonları ile ilgili hoca ararken gördük.Hastaların yorumlarını okuduk.Kendi alanında Sadece izmir'in değil, Türkiyenin Değil Dünya çapında bir hocamız.Allah böyle hocalarımızı muaffak etsin.Halen hergün, araştırıp, kendini geliştirmeye çalışması bile taktire şayan. Haşimato,yüksek tansiyon, tüm hastalıklar konusunda ve her türlü konuda bize yardımcı oldu. yardımsever insan, her şey gönlünüzce olsun.Siizn gibi bilgili ve donanımlı insanların yetişmesine katkıda bulunmanız daha da güzel...

 • çok memnunum

  Sonsuz teşekkürler ile başlamak istiyorum. Çok teşekkürler hocam. Başka başka doktorlar kafamızı karıştırdıktan sonra adeta bir ışık gibi çıktınız karşımıza. İlginiz ve bilginiz ile tüm detayları ile hastalığımızı anlattınız. Çözüm yolu açtınız. Adı son derece sevimsiz(kanser) olan bu hastalığın korkulacak kadar önemli olmadığı ancak sizin üslubunuzla anlatılabilir. Sakin ve rahatlatıcı tavrınız emin olun hastalarınızda da aynı duyguyu oluşturuyor. Her hastanızla bazen 1 saati aşan sürelerle ilgileniyorsunuz. Bu da sizin insana verdiğiniz değerin açık bir göstergesi. Çok teşekkür ederim hocam. Şu anda sizin koyduğunuz teşhis ve önerdiğiniz tedavi ile hayatıma sağlıklı olarak devam edeceğim. Saygılarımla.

 • çok memnunum

  Sevgili Hocama öncelikle teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.Aşağı yukarı 20 yıldır guatır hastasıyım ilaçla hep geçer diye ve hep korku endişesiyle birlikte hem hastalığımı hem de tedavimi kendi ellerimle ihmal ettim ama yanılmışım Sayın Hocam ile bir doktorumun tavsiyesiyle tanıştım bana çok kızdı bu denli ihmalkarlığım yüzünden çok haklıydı tüm sonuçlarıma tedavilerime aldığım ilaçlara hiç mübalasız saatlerce baktı inceledi ve bana döndüki mutlaka ameliyat olman gerek hocam çok korkuyorum dedim karar vermemde bu denli etkili olmasaydı eğer ben yine rahatsızlıklarımla birlikte savaşıyor olacaktım en kısa zamanda ameliyat oldum iyiki olmuşum guatır çok büyümüş öyleydi zaten zor bir ameliyat geçirdim ameliyattan sonra yine görüşmemiz gerektiğini söyledi yine yanına gittim zaten böyle bir alaka görmedim hem kendisi hem de sekreteri Arzu Hanım hastalarını ayrı ayrı takip ediyor gitmesen bile inanın gitmek isteyeceksin şimdi sayesinde ve tavsiyeleriyle birlikte inanın çok rahatım Sayın Hocama Muğla'dan sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum iyiki var iyiki ben kendisini tanıma fırsatı bulmuşum başka guatır hastası arkadaşlarımı da tavsiye ediyorum hiç tereddütsüz tanıdıkları için hiç pişman olmayacaklar.

 • çok memnunum

  abdurrahman beye gittiğimde bütün vücudumun uyuşuktu ve tek seferde tansion ölçme aleti ile sorunumu anlayıp hemen hastaneye yatırdı ve türkiyedeki kalsiyumların vücudumda enzinim yapmaıdğını yasak yiyeceklerimi ortaya çıkardı gittiğime hiç pişman olmadım adete psikolog gibi konuşup anlatıyor ve asla endişeye sokmuyor çok memnunum ve iyiki gitmişim

 • çok memnunum

  İnternet üzerinden doktorları incelerken kendi rahatsızlığımla ilgili olarak sayın Doktor Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi'yi kendime yakın gördüm ona gittim.Gittiğimde bir saatten aşkın zaman ayırdı bana eskiye dair her türlü bilgiyi aldı benden.Ben şeker hastasıyım . Şekerim hep yüksekti hiç düşüremiyordum. Fakat hocama gittikten sonra tedavi için verdiği ilaçların tesiri ile şuan çok rahatım. Çok memnun kaldım. Yakınlarımı dostlarımı yönlendiriyorum.

 • çok memnunum

  25 yıldır yakınlarım hocama gidiyor ve onların tavsiyesi üzerine gittim.Hocaya ilk gittiğimde kan değerim çok düşmüş ilaç almamı söyledi gece olduğu için alamadım.Sabah erken saatte eşimi arayıp eşinizin ilacını mutlaka alın unutmayın diye uyarması beni çok etkiledi bunu her doktor yapmaz.Tedavim halen devam ediyor.Hastalığımın ne olduğunu hakkında hiç bilgim yoktu beni aydınlattı ve neler yapmam gerektiğini açıkladı .Abdurrahman hocaya giden akrabalarımında tedavilerini en iyi şekilde sonuçlandırdı.Buradan herkese doktorumuzu tavsiye ederim.Gittiğinizde karşınızda çok ilgili ve işinde çok çok iyi bir doktor göreceksiniz.

 • çok memnunum

  SAYIN HOCAMIN ÖNCE İNSANLIĞINA, DOKTORLUĞUNA, SON DERECE HAYRAN OLDUM. HERKESE ÖNEREBİLECEĞİM SÜPER BİR DOKTORDUR. KENDİSİNE DENİZLİDEN SAYGILARIMI SUNUYORUM.

 • çok memnunum

  Sayın hocam bilgisi,ilgisi,nezaketi ve sakinliği ile örnek bir doktordur.Her yönüyle 'En İyi Hekim' sıfatını hakkeden değerli hocama saygılarımı sunuyorum.

 • çok memnunum

  Tanıdığım en çalışkan endokrinoloji hocası...kişiliği ve engin bilgisiyle örnek almamak mümkün değil... keşke ülkemizdeki tüm hocalar benzer olabilseydi.

 • çok memnunum

  doktorluğu olsun, hastayla iletişimi olsun çok ama çok beğendiğim bir hekimdir.Kişilik olarak da tanıdığım en fedakar insanlardan biridir.içim rahat etsin diye, haftasonumu rahat bir şekilde geçireyim diye yapılacak işlerini erteleyip MR sonuçlarımı Radyologlarla birlikte inceleyip sonucunu bana söyledi..Çok memnunum kendisinden..Allah razı olsun.

 • çok memnunum

  ilgili mütevazi teşhis ve tedavisinde mükemmel bir doktor.herkeze öneririm.

 • çok memnunum

  Sayın prof.dr.Abdurrahman Çömlekçi beyle hipertroidi (graves hastalığı) sebebiyle tanıştım.ve şu an böyle mükemmel bir hekimle tedavi şansım olduğu için şükrediyorum.Hastalıklar konusunda hassas bir kişiliğe sahip olmama rağmen Abdurrahman beyle ilk tanıştığım andan beri ona çok güvendim.Güleryüzlü,hastasıyla çok ilgilenen,herşeyden önce hastasını dinleyen ve şikayetlerini dikkate alan,tedavi sürecinde psikolojik olarakda hastasını rahatlatan,çok başarılı bir hekim. doktorum sayesinde eski saglığıma kavuşuyorum.Sayın hocamıza minnettarım,gösterdiği ilgi ve hassasiyet için kendisine teşekkür ediyorum.benim gibi bu rahatsızlığı oluşan kişilerede sayın hocamla tanışmalarını öneririm.

 • çok memnunum

  abdurrahman beyle 2007 yılında hamilelik sürecimde tanıştım.şeker hastası bir anne olarak doktorumun sayesinde(kendisine minnettarım)çok sağlıklı bir kızım var.kendisine hem insanlık hemde hekimlik açısından gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyorum

Hasta soruları

 • Kizim 9 yasinda ve surekli el ve ayaklari terliyor ders yaparken yazisini yazamiyor ben biraz arastirdim ama bir cok hastaligin habercisi olabilirmis doktora gelmemiz gerekirmi beni bilgilendirirseniz sevinirim tesekkrler

  29 eylül 2013
 • Merhaba hocam..ben internetten araştırma yaparken hastalarinizin sizin hakkınızda yazdiklarini okudum bir çok insana yardim ettinizi gördüm lütfen banada yardım edin...Ben bir evlat edindim ve oğlumu emzirmeyi çok arzu ediyorum endokrin hormonunu nasıl yukseltebirim bana bir çare lütfen

  29 kasım 2014
 • Değerli hocam, tavsiye üzerine rahatsızlığım hakkında sizinle görüşmek istiyorum. Rahatsızlığım mikroadenom ve prolaktin sorunu. Umarım bu konuda bana yardımcı olursunuz. Saygılar.

  03 ocak 2015
 • Hocam 2 aydir hipertroidi hastasiyim.kalp atislarim tansiyonum cok duzensiz.nefes almakta zorluk cekiyorum. Bogazimda iki tane nodul var.ne yapmami tavsiye edersiniz.

  26 ocak 2015
 • Hocam merhaba, Allah rızası için yardım edin. Ben de Dokuz Eylül mezunuyum. 1 aydır baş ağrısı çekiyorum, staja yeni başladığımdan hafta içi doktora gidemiyorum. Hafta sonu bir doktara gittim ilgisizce baktı tansiyonum 8.4 çıktı, serum yazdı sadece. Gözümde karıncalanma oluyor ders çalışamıyorum sürekli baş ağrısı var, lütfen yardım edin. Bazen kalbim de sıkışıyor sabahları uyandığımda. Yardım edin hayatıma devam edemiyorum. Hafta içi de gelemiyorum size.

  31 ocak 2015
 • merhaba hocam, 28 aylık bebeğim var 6,5 kilo 76 cm boyunda denizli pamukkale üniversitesinden hiçbir sonuc alamadım. sonuc alamadıgım gıbı bır çözüm bulamadım. cocugumda henüz ne oldugu belirlenememiş bir büyüme geriliği var. kilo almıyor boyu 2 ayda 1 cm uzuyor. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. cocugumun buyuyup gelişmesini cok istiyorum normal cocuklardan cok geride ve buna bi çözüm bulmak istiyorum yardımınızı bekliyorum. yardımcı olursanız sevinirim. saygılar..

  05 haziran 2015
 • merhaba abdurrahman bey bana hipopituitarizm,hiptroidizm.. tanısı konuldu beyin tümörü vardı yaklaşık 10 yıl önce ameliyatı oldum ve o zamandan beri h*** 10 mg kullanıyorum sabah ve akşam 1 tablet fakat bu ilaç türkiyede olmadığından şimdiye kadar yurdışından getirdim fakat 30 tableti 50 tl civarı ve 15 günde bitiyor yani şunu demek istiyorum etken maddesi aynı olduğundan dolayı h*** 10 mg yerine G*** 10 mg 60 Tablet kullanabilirmiyim.. hem daha fazla tablet var ve daha çok daha ucuz...

  16 temmuz 2015

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak