Prof. Dr.

Abdullah Zorluoğlu

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Babamın rahatsızlıgını öğrendiğim zaman bir araştırma yaptım ve Bursa'da kime gittiysen Abdullah ZORLUOĞLU dedi .Kendisini tanıdıktan ve babamın ameliyatından sonra neden herkesin aynı isimde odaklandığını anladım.Kendisi Bursa için Acıbadem için ve bizler için bir fırsattır. Kendisine ve ekibine sonsuz saygılarımızı sunuyoruz.

 • çok memnunum

  20 yıllık kıl dönmesi amelyatı mı sorunsuz şekilde halleden hocama sonsuz teşekkür ederim.hocamı ilk gördüğüm anda güler yüzü ve vermiş olduğu güven den dolayı ameliyat olmaya karar verdim.ameliyat sonrası ne kadar doğru bir karar verdiğimi dahada iyi anladım. Eğer güler yüzlü ve güvenilir bir hoca arıyorsanız size adres hocamdır. Allah sizi ve sizin gibileri başımızdan eksik etmesin. saygılarımla..

 • çok memnunum

  abdullah bey türkiyenin en iyi üç cerrahından biridir..batman dan çıkmış gurur abidesidir.

 • çok memnunum

  22.12.2009 tarihinde Rektum Ca teşhisiyle Abdullah Hoca tarafından emeliyet edildim. Ameliyatım çok başarılı geçti.Kontrollerim halen Abdullah Hocam tarafından yapılmaktadır. Bi kere Abdullah Hoca konusunda çok uzman, bu durum bende çok büyük bir güven ve moral etkisi yarattı. Kontrollerim halen devam ediyor. Herhangi bir sorun görünmüyor. Abdullah Hocama çok teşekkür ediyorum. Hüseyin Yücebaş

 • çok memnunum

  15/08/2011 tarihinde Bursa Acıbadem hastanesinde geçirdiğim operasyonu Sn.Abdullah Zorluoğlu gerçekleştirdi.Gerek amilyatım gerek sonrasındaki sağlık sürecim mükemmeldi.Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hatice Tacettin - Genel Cerrahi, Ersun Topal - Genel Cerrahi, Ender Alp Tosun - Genel Cerrahi, Deniz Tihan - Genel Cerrahi, Erdinç Mercan - Genel Cerrahi, Ferit Yüksel - Genel Cerrahi, Fuat Erdem - Genel Cerrahi, Ceyhun İrgil - Genel Cerrahi, Barış Candan - Genel Cerrahi, Serkan Sarıkaya - Genel Cerrahi, Adil Aydemir - Genel Cerrahi, Engin Emin Ovalıoğlu - Genel Cerrahi, Metın Serın - Genel Cerrahi, Osman Naci Çelik - Genel Cerrahi, Nuri Ildız - Genel Cerrahi, İsmail İlhan - Genel Cerrahi, Musa Er - Genel Cerrahi, Emine Büküm - Genel Cerrahi, Emrah Özer - Genel Cerrahi, Ekrem Kaya - Genel Cerrahi