Prof. Dr.

Abdullah Zorluoğlu

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Babamın rahatsızlıgını öğrendiğim zaman bir araştırma yaptım ve Bursa'da kime gittiysen Abdullah ZORLUOĞLU dedi .Kendisini tanıdıktan ve babamın ameliyatından sonra neden herkesin aynı isimde odaklandığını anladım.Kendisi Bursa için Acıbadem için ve bizler için bir fırsattır. Kendisine ve ekibine sonsuz saygılarımızı sunuyoruz.

 • çok memnunum

  20 yıllık kıl dönmesi amelyatı mı sorunsuz şekilde halleden hocama sonsuz teşekkür ederim.hocamı ilk gördüğüm anda güler yüzü ve vermiş olduğu güven den dolayı ameliyat olmaya karar verdim.ameliyat sonrası ne kadar doğru bir karar verdiğimi dahada iyi anladım. Eğer güler yüzlü ve güvenilir bir hoca arıyorsanız size adres hocamdır. Allah sizi ve sizin gibileri başımızdan eksik etmesin. saygılarımla..

 • çok memnunum

  abdullah bey türkiyenin en iyi üç cerrahından biridir..batman dan çıkmış gurur abidesidir.

 • çok memnunum

  22.12.2009 tarihinde Rektum Ca teşhisiyle Abdullah Hoca tarafından emeliyet edildim. Ameliyatım çok başarılı geçti.Kontrollerim halen Abdullah Hocam tarafından yapılmaktadır. Bi kere Abdullah Hoca konusunda çok uzman, bu durum bende çok büyük bir güven ve moral etkisi yarattı. Kontrollerim halen devam ediyor. Herhangi bir sorun görünmüyor. Abdullah Hocama çok teşekkür ediyorum. Hüseyin Yücebaş

 • çok memnunum

  15/08/2011 tarihinde Bursa Acıbadem hastanesinde geçirdiğim operasyonu Sn.Abdullah Zorluoğlu gerçekleştirdi.Gerek amilyatım gerek sonrasındaki sağlık sürecim mükemmeldi.Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Bülent Şen - Genel Cerrahi, Fatih Kul - Genel Cerrahi, Münir Samuk - Genel Cerrahi, Mehmet Alparslan Yüksel - Genel Cerrahi, Sami Uysal - Genel Cerrahi, Kadir Güler - Genel Cerrahi, Metın Serın - Genel Cerrahi, Ruhi Sayar - Genel Cerrahi, Emine Büküm - Genel Cerrahi, Alaattin Güler - Genel Cerrahi, Alp Asım Yazan - Genel Cerrahi, Canip Karahanoğlu - Genel Cerrahi, Bahadır Üresin - Genel Cerrahi, Muhsin Sözer - Genel Cerrahi, Güven Atasoy - Genel Cerrahi, Erhan Gökçe - Genel Cerrahi, Teyfik Güngör - Genel Cerrahi, Emir Eroler - Genel Cerrahi, Volkan Şaykol - Genel Cerrahi, Ediz Tevfik Özgen - Genel Cerrahi