Yrd.Doc.Dr.

Abdullah Günen

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Kendim ve oğlum için kendisine danıştık. oğlumun yıllardır devam eden alerjik, boğulur gibi öksürüğü kesildi. Bana tavsiye ettiği çörekotu sayesinde de sinüzit olmaktan kurtuldum. sayesinde ilk kez antibiyotiksiz iyileşebildim. Çok farklı, bilgili, her daim kendini geliştirmeye adamış, ve tıp alanındaki yenilikleri takip eden ender doktorlardan. Herkese ve çocuklulara özellikle tavsiye ederim.

  • memnun değilim

    ben yaklaşık 4 sene önce burun ameliyatı oldum..doruk hastanesinde abdullah bey tarafından. ameliyattan sonra kemik alınması gerekiyodu kemiği biraz düzeltip burnun üst kısmına koydunuz zamanla sırt gelişicek diye 4 senedir birşeyin geliştiği yok ve kemik dış görünüşü rahatsız edici şekilde gözükmede ayrica ameliyattan sonra burnunumun iç sol tarafında şişlik meydana geldi...zamanla geçer dediğiniz şeyler geçmedi bi daha hastanenize gelme imkanım olmadı ailem bi daha ameliyat olmamı istemiyo ama ben bu durumdan rahatsızım...eğer bu yazıyı okursanız lütfen bana yardımcı olunn..


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nursel Akbulut - Kulak Burun Boğaz, Vasıf Soysal - Kulak Burun Boğaz, Çiğdem Araz - Kulak Burun Boğaz, Ayşegül Ertürk - Kulak Burun Boğaz, Fevzi Çakmak - Kulak Burun Boğaz, Mutlu Duran - Kulak Burun Boğaz, Gürbüz Ökten - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Bülent Demirbağ - Kulak Burun Boğaz, Ersin Şen - Kulak Burun Boğaz, Yaser Sait Çetin - Kulak Burun Boğaz, Feyyaz Alpargun - Kulak Burun Boğaz, Talip Özdemircan - Kulak Burun Boğaz, Fikret Kasapoğlu - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Ali Cantürk - Kulak Burun Boğaz, Fevzi Solmaz - Kulak Burun Boğaz, Vahap Arı - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Necat Ketani - Kulak Burun Boğaz, Hüsamettin Olgun - Kulak Burun Boğaz, Selçuk Özyiğit - Kulak Burun Boğaz, Osman Durgut - Kulak Burun Boğaz
Online randevu alabileceğiniz doktor

Selçuk Onart

Kulak Burun Boğaz

Randevu al