Yrd. Doç. Dr.

Abdullah Günen

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Kendim ve oğlum için kendisine danıştık. oğlumun yıllardır devam eden alerjik, boğulur gibi öksürüğü kesildi. Bana tavsiye ettiği çörekotu sayesinde de sinüzit olmaktan kurtuldum. sayesinde ilk kez antibiyotiksiz iyileşebildim. Çok farklı, bilgili, her daim kendini geliştirmeye adamış, ve tıp alanındaki yenilikleri takip eden ender doktorlardan. Herkese ve çocuklulara özellikle tavsiye ederim.

  • memnun değilim

    ben yaklaşık 4 sene önce burun ameliyatı oldum..doruk hastanesinde abdullah bey tarafından. ameliyattan sonra kemik alınması gerekiyodu kemiği biraz düzeltip burnun üst kısmına koydunuz zamanla sırt gelişicek diye 4 senedir birşeyin geliştiği yok ve kemik dış görünüşü rahatsız edici şekilde gözükmede ayrica ameliyattan sonra burnunumun iç sol tarafında şişlik meydana geldi...zamanla geçer dediğiniz şeyler geçmedi bi daha hastanenize gelme imkanım olmadı ailem bi daha ameliyat olmamı istemiyo ama ben bu durumdan rahatsızım...eğer bu yazıyı okursanız lütfen bana yardımcı olunn..


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Kaygusuz - Kulak Burun Boğaz, Murat Belgi - Kulak Burun Boğaz, Gonca Yırcalı - Kulak Burun Boğaz, Vahap Arı - Kulak Burun Boğaz, Selçuk Özyiğit - Kulak Burun Boğaz, Necmettin Uzunalioğlu - Kulak Burun Boğaz, Aydın Ceyhan - Kulak Burun Boğaz, Önder Akdeniz - Kulak Burun Boğaz, Gürkan Ünal - Kulak Burun Boğaz, Adnan Özmen - Kulak Burun Boğaz, Seyit Ahmet Mutlu - Kulak Burun Boğaz, Salih Okman - Kulak Burun Boğaz, Ayşegül Ertürk - Kulak Burun Boğaz, Onur Sertan Selçuk - Kulak Burun Boğaz, Osman Durgut - Kulak Burun Boğaz, Metin Yüksel Akyıldız - Kulak Burun Boğaz, Şahmeran Çelenkoğlu - Kulak Burun Boğaz, Cemile Çiğdem Baytan - Kulak Burun Boğaz, Vasıf Soysal - Kulak Burun Boğaz, Talip Özdemircan - Kulak Burun Boğaz