Uzm.Dr.

Abdulkerim Durukan

Göz hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  o kadar çok doktora gittim hastasıyla bu kadar iyi ilgilenen bir doktor a ilkkez rasladım kendimi sanki özel hastanede muayene oluyormuş gibi hissettim çok teşekkürler sayın abdulkerim DURUKAN.

 • çok memnunum

  Doktor bey işine ve hastasına saygılı, mesleğini gerektiği gibi yapan bir hekim. Kontrol amaçlı muayene olmaya gittim ve tavsiye edildiği kadar ilgili bir doktor olduğunu gördüm. İşini titizlikle yapıyor ve gayet de saygılı birisi.

 • çok memnunum

  Ben ilkokuldan bu tarafa gözlük kullanıyorum. Ankara dahil gitmediğim doktor kalmadı ama Abdülkadir Durukan Hocam kadar ilgili ve bilgilisine rastlamadım. İşinde disiplinli ve ilgili.Teşekkrüler

 • çok memnunum

  47 yaşındayım böyle işini düzgün yapan hastasıyla çok iyi ilgilenen ve işinin erbabı doktor hayatımda ikinci kez gördüm. ALLAH razı olsun, kendimi özel hastane de sandım eli öpülesi bir doktor. hastane personeli de çok iyi herkes güler yüzlü yardım sever. haa bir de hastanede tertemiz çok teşekkürler geriatri, çok teşekkürler sayın abdulkerim DURUKAN.

 • çok memnunum

  KESİNKİLE TANIDIĞIM EN İYİ GÖZ DOKTORU KIZIMIN GÖZ TEMBELLİĞİ TEDAVİSİNİ TAKİP EDİYOR BEN KAMUDA ÇALIŞAN BU KADAR İŞİNE SAYGILI , HASTAYLA İLGİLENEN TEVAZU SAHİBİ BAŞKA HEKİM GÖRMEDİM TEK SIKINTIMIZI ÇOK FAZLA TALEP OLDUĞU İÇİN RANDEVU ALMAKTA YAŞIYORUZ.

 • çok memnunum

  Benim Tanıdığım en iyi hekimler dendir. Kendine ve işine saygısı olan bir insan. Herkese olumlu yaklaşan ve hastayla en iyi şekilde ilgilenip muayeneye yeterli vakit ayıran bir hekimdir. Saygılarımla

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar