Eniyihekim.com

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Doktorları

Kurumda toplam 44 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 » 
Kurumda toplam 44 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 » 
Telefon : 224 6131860
Adres :
ÇIRPAN MAH. SAĞLIK SOK. MUSTAFAKEMALPAŞA
MUSTAFAKEMALPAŞA


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Sevil Türüdü
Göz Hastalıkları
Opr.Dr. Gürol Şen
Genel Cerrahi
Uzm.Dr. Fatih Yılmaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Mehmet Sadık Kutlu hakkında; 08.09.2014
Allah razı olsun Sadık beyden. Babam prostat ameliyatı oldu. Kendisinin ciddiyeti, titizliği ona olan güvenimizi arttırdı. İşinin ehli ve iyi bir doktor teşekkür ederiz.
Opr.Dr. Sevil Türüdü hakkında; 28.03.2014
merhaba ıyı gunler sevıl hanım seydişehiri niye bıraktınız sızın gıbı basarılı bır doktorun burdan gıtmesıne ınanın duydugum zaman cok üzüldüm .... özellıklee muane dekı tıtız ve ...
Opr.Dr. Ali Bahadırlı hakkında; 21.11.2013
Yaptığı ameliyat sayesinde sağlığıma kavuştum.Kendisine minnet borçluyum.Çok güveniyorum, hem yetenekli, hem dinlemesini bilen bir doktor.Herkese tavsiye ederim.
Dr. Fatih Kul hakkında; 19.09.2013
doktor bey sizin gitmenize çok üzüldk yeni görevinizde başarılarınızın dewamını dilerim.Hangi hastanede görev alıyorsunuzşuan merak ediyoruz.simdideen teseekuuurlerrrrr :)))
Uzm.Dr. Deniz Yüceer hakkında; 29.05.2013
Allah Sayın Doktorumdan razı olsun. Hastalığım sürecinde erken ve en eksiksiz doğru tanıyı koyup kolon kanseri gibi illet bir hastalık sürecinde bana ameliyat olma şansı tanıdığı ...

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Bursa ilinde Çırpan mahallesi Sağlık sokak Mustafakemalpaşa Mustafakemalpaşa adresinde bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2246131860 numaralı telefonu arayabilirsiniz.