Eniyihekim.com

Aydın Germencik Devlet Hastanesi Doktorları

Telefon : 256 5633242
Adres :
KAYMAKAM MUAMMER KUTLU SOK. İSTASYON MAH.


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Cenk Tan
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Uzm.Dr. Rafet Yurdakul
İç Hastalıkları

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Seracettin Kayaoğlu hakkında; 27.12.2013
harikadır doktorumuz güvenerek çocuğunuzu götürebilirsiniz benim oğlumun can kurtaranı oldu havale geçirdi şu an oğlum ünüversitede seracettin bey bizim için çok önemli oğlum hala...
Opr.Dr. Kadri Ufuk Bayat hakkında; 21.11.2012
Kanamam nedeni ile gittimim dr. bana çok şevkatle ve sevecen yaklaştı tahlillerimi yaptırdı, ultrasyona soktu ve verdiği ilaçlar çok iyi geldi.
Uzm.Dr. Seracettin Kayaoğlu hakkında; 03.03.2012
Oglumu 10 tane doktora goturdum 7 kere haavale gecirdi Sagolsun Seracettin beyin uyguladigi tedaviden sonra birdaha rahatsizlanmadi. Cok memnunum ve tavsiye ederim.
Uzm.Dr. Salih Günel hakkında; 18.06.2011
Hemoroid şikayeti ile gittim çok memnun kaldım çok kanamam vardı şimdi hiçbir şikayetim yok Dr.Bey bana çok iyi davrandı beni bilgilendirdi, evet tüm yakın çevremde bu rahatsızlı...

Aydın Germencik Devlet Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

Aydın Germencik Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Aydın Germencik Devlet Hastanesi Aydın ilinde Kaymakam Muammer Kutlu sokak İstasyon mahallesi adresinde bulunmaktadır. Aydın Germencik Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2565633242 numaralı telefonu arayabilirsiniz.