Eniyihekim.com

Şifa Üniversitesi Hastanesi Gaziemir Doktorları

Kurumda toplam 28 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 » 
Kurumda toplam 28 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 » 
Adres :
ETİLER CAD. NO : 23 35410
GAZİEMİR


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Övgü Doğan
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Uzm.Dr. Umut Demir
Gastroenteroloji
Dt. Tülin Assaf
Diş Hastalıkları Ve Tedavisi

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Opr.Dr. Tarık Zengin hakkında; 23.09.2014
Allah razı olsun. 2 senedir idrar çıkışım zordu. Baya bir doktora çıktım. Fakat tam tedavi olamadım. Hocam 2 ilaç verdi ve şuan rahatım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Uzm.Dr. Hatice Işık Şengün hakkında; 09.09.2014
hiç tanımadığım bir doktordu doğumumu ışık hanım gerçekleştirdi allah razı olsun ondan çok memnun kaldım hem güler yüzlü,insanı sakinleştiriyor işinin de erbabı daha ne olsun:)
Uzm.Dr. Haluk Aksu hakkında; 04.09.2014
Haluk beyle ilk kez bugün tanıştım.Çok iligili ve karşısındakini dinleyen bir hekim..Haluk beyle herşeyin yola gireceğinden eminim.Teşşekkürler doktorum.
Uzm.Dr. Hatice Işık Şengün hakkında; 21.08.2014
Dr.Işık Hanım'ı 20 küsur yıldır tanıyorum.İki oğlumun gebelik takibini ve doğumunu kendisi yapmıştır.Her zaman güvenerek ve isteyerek,peşinden o neredeyse oraya gitmişimdir.Sayesin...
Uzm.Dr. Haluk Aksu hakkında; 14.08.2014
2014 Mart ayından beri doktorum Haluk Bey. Gittiğim hiçbir doktor onun kadar ilgili değildi. Haluk Bey gerçekten hastasını dinleyen, ona doğru teşhis ve tedaviyi uygulayabilmek içi...

Şifa Üniversitesi Hastanesi Gaziemir Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Şifa Üniversitesi Hastanesi Gaziemir kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Şifa Üniversitesi Hastanesi Gaziemir İzmir ilinde Etiler Cad. No : 23 35410 Gaziemir adresinde bulunmaktadır.