Eniyihekim.com

Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği Doktorları

Telefon : 322 3213626
Adres :
AKINCILAR MAH. KOZAN YOLU
YÜREĞİR


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Enver Seçinti
Kulak Burun Boğaz
Uzm.Dr. Dilek Durak
Göğüs Hastalıkları
Uzm.Dr. Efsun Gargun Sızmaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Murat Boz hakkında; 16.06.2013
Hastası olduğum ilk gün zekasına, doktorluğuna hayran kaldığım sayın Dr. Murat boz beni yanıltmadı.Bir hasta olarak teşekkür ediyorum.derin saygılarımı sunarım.
Tanıdığım tavsiyesi ile tanıdım doktoru... iyi bir insan... işini yapan, işinde titiz, sonuç iyi olursa sevinen.. iyi sonuç için gayret eden olarak gözledim.
Uzm.Dr. Gülgün Erdoğdu hakkında; 17.04.2011
sayın Gülgün Erdoğdu mesleğiniz açısından çok mukemmel bir doktorsunuz buyüzden sizi tebrik ediyorum babam belkide önce allah sonrada sizin sayesinde hayatta ama şuanda size gelmed...
Uzm.Dr. Dilek Durak hakkında; 16.03.2011
dilek durak göğüs hastalıklarında son durak, nesef testinden olumlu sonuç aldım, teşekkür
Uzm.Dr. Murat Boz hakkında; 09.02.2011
MURAT BOZ İSMİ ÇOK FAZLA AMA BU NOBELDE DAHİLİYE DR. VE ŞİMDİ DEVLET HASTANASİNDE GÖREVLİ, DOKTORUMUZ İSE hASTALARA OLAN SABRI,İLGİSİ İLE HAVASI OLMAYAN VS. VE EN ÖNEMLİSİDE TEŞHİS...

Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği Adana ilinde Akıncılar mahallesi Kozan Yolu Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223213626 numaralı telefonu arayabilirsiniz.