Eniyihekim.com

29 Mayıs Devlet Hastanesi Doktorları

Kurumda toplam 29 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 » 
Kurumda toplam 29 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 » 
Adres :
Dikmen Cad. No: 312 Dikmen
Çankaya


Kuruma son eklenen doktorlar

Uzm.Dr. Osman Kandemir
İç Hastalıkları
Uzm.Dr. Selda Kaya
Göğüs Hastalıkları
Prof. Dr. Haydar Möhür
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Prof. Dr. Mehmet Akif Öztürk hakkında; 11.07.2014
Annem 78 yaşında ve 40 seneden fazla bir süredir Romatoid Artrit hastasıdır. Mehmet Akif Hocamızın titiz takibi ve tedavis asyesinde hayat kalitesini koruyabilmekte ve en ileri sev...
Opr.Dr. Ahmet Çalışkan hakkında; 20.06.2014
keşke bütün doktorlarımız böyle olsa güler yüz ve emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum .BAŞARILAR.. ...
Uzm.Dr. Mustafa Atasoy hakkında; 12.06.2014
Tanidigim en iyi en mukemmel dermatolog.. insana insan degeri vererek muayene ediyor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.allah doktorumuzdan razi olsun..
Prof. Dr. Mehmet Akif Öztürk hakkında; 29.05.2014
ben Behçet hast. 2 yıldır tedavi görüyorum .hocam la tanışmadan önce 4 yıl teşhis için bekledim .hocamla tanışdıktan sonra 1 ay içinde teşhis konuldu tedaviye başlandı.hocam hem bi...
Uzm.Dr. Mustafa Atasoy hakkında; 06.05.2014
Yıllardır siğillerle uğraşıyordum:( Çok fazla doktora gittim. Kendisi tedavi ertti. Sayesinde iyileştim. Kesinlikle öneririm. Arkadaşlarıma öneriyorum.

29 Mayıs Devlet Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi Ankara ilinde Aydınlar mahallesi Dikmen Cad.no:312 Dikmen Çankaya adresinde bulunmaktadır.