Eniyihekim.com

Özel Beyhekim Hastanesi Doktorları

Adres :
SAKARYA CAD.BEYHEKİM SOK. TEPEKUM MAH.


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. M. Orhan Solakoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Opr.Dr. Gülten Demirsoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Uzm.Dr. Erbil Sak
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Opr.Dr. Gülten Demirsoy hakkında; 08.07.2014
Gülten hanımı yeni tanıma fırsatı buldum beni ilgisi, alakası ve konuşmasıyla kendine hayran bıraktı keşke daha önce tanıma fırsatı bulsaydım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Opr.Dr. Gülten Demirsoy hakkında; 08.07.2014
Gülten hanımı yeni tanıma fırsatı buldum kendisi beni ilgisi, alakası ve konuşmasıyla beni kendine hayran bıraktı keşke daha önce tanıma fırsatı bulsaydım. Kendisine çok teşekkür e...
Uzm.Dr. Erdinç Mutlu hakkında; 26.05.2014
zorla ozon tedavisi oldum, önce kanıtlanmış tıp, sonra alternatif tıp diye ısrar etti, sonunda ikisini de birlikte uyguladık, Allah'a şükür çok iyiyim şu an.
Opr.Dr. M. Orhan Solakoğlu hakkında; 21.05.2014
orhan bey çok ilgili biri benim kistim vardı daha önce birkaç özel hastaneye gitmeme rağmen onun verdiği ilaçlarla temizlendim halam sağolsun götürmeseydi beni ona şuan kist ameliy...
Opr.Dr. Gülten Demirsoy hakkında; 30.04.2014
Sayın Gülten Hocama, bana anlayışla yaklaşıp beni iyi yönlendirdiği için ve hasta psikolojisinden çok iyi anladığınız için teşekkürler. İyiki size gelmişim.

Özel Beyhekim Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

Özel Beyhekim Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Beyhekim Hastanesi Sakarya ilinde Sakarya Cad.beyhekim sokak Tepekum mahallesi adresinde bulunmaktadır.