Eniyihekim.com

Özel Rize Tıp Merkezi Doktorları

Adres :
ÇARŞI MAH. KANBUROĞLU SOK.NO,:6


Kuruma son eklenen doktorlar

Uzm.Dr. Recep Avcı
Göğüs Hastalıkları
Uzm.Dr. Gülveren Türközer
Enfeksiyon Hastalıkları

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Mehmet Tellioğlu hakkında; 28.06.2013
Çocukların dilinden anlayan tek mükemmel doktor diye bilirim onun için . Bende mehmet amcamın hastasıydım tepecik arastırma hastanesinden . Bana hastaneyi sevdiren tek insandı gözü...
Uzm.Dr. Coşkun Çakıroğlu hakkında; 25.08.2012
rize de görev yaparken yakalandığım zona hastalığını teşhis ve tedavide tam isabetli.hekimlik ve insanlıkta mükemmel insan rize için süper bir değer.
Uzm.Dr. Mehmet Tellioğlu hakkında; 18.07.2012
DOĞUMDAN SONRA HOCAMA GÖTÜRMEYE BAŞLADIK BEBEĞİMİZİ, İLGİSİNDEN BİLGİSİNDEN VE UYGULADIĞI TEDAVİLERDEN ÇOK MEMMUNUZ. ALLAH RAZI OLSUN TAVSİYE EDİYORUM.
Uzm.Dr. Mehmet Tellioğlu hakkında; 21.06.2012
kızlarımın doktoru biz kendisinden çok memnunuz allah razı olsun
Uzm.Dr. Mehmet Tellioğlu hakkında; 16.05.2012
Dr.Mehmet Beyden Allah razı olsun. 5 sene önce iki çocuğumunda kontrol, muayene hep kendisi yaptı. Her çocuğa kendi çocuğu gibi önem veriyor. Allah yolunu açık etsin. ben Ankaraday...

Özel Rize Tıp Merkezi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

Özel Rize Tıp Merkezi kadrosunda 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Özel Rize Tıp Merkezi Rize ilinde Çarşı mahallesi Kanburoğlu sokakno,:6 adresinde bulunmaktadır.