Eniyihekim.com

Konya Özel Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi Doktorları

Kurumda toplam 29 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 » 
Kurumda toplam 29 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 » 
Adres :
KARAKURT MAH. HANÇERLİ SOK.NO:52


Kuruma son eklenen doktorlar

Uzm.Dr. Jule Esen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Berkay Kırımlı hakkında; 08.04.2014
BERKAY BEYIN 1 SENEDIR HASTASIYIM HASTASINI DINLEYEN ONA GÖRE TEDAVI UYGULAYAN COK DEGERLI BIR HEKIM BIZIM AILE DOKTORUMUZ OLDU BASARILARININ DEVAMINI DILLERIM
Uzm.Dr. Berkay Kırımlı hakkında; 28.03.2014
mükemmel bir doktor.hastaya yaklaşımı ve uyguladığı tedavileri çok başarılı..kızılay hastanesne yakışan bir isim olduğunu düşünüyorum..başrılarının deamını dilerim.
Uzm.Dr. Kazım Çayır hakkında; 27.03.2014
kazım bey hastasıını derdini dinleme zahmetinde bile bulunmayıp sordugu sorulara bile cevap vermeyip daha falza soru sorma diyebilen bi doktor.yorumu size bırakıyorum.
18 aydır muzdarip olduğıum karın ağrısından gitmiş olduğum hiç bir hastaneden sonuç alamadık saygı değer osman şeref hocam beni şifalı elleri ile beni ameliyat ederek iyileşmeme v...
Uzm.Dr. Mehmet Erdoğan hakkında; 19.03.2014
DOKTOR BEY GERÇEKTEN İLGİLİ ÖZELLİKLE ÇOCUKLARIN DOKTOR KORKUSUNU BİLDİĞİNDEN YAKLAŞIMI CESARET VERİCİ VE RAHATLATICI .MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Konya Özel Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Konya Özel Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Konya Özel Ticaret Borsası Kızılay Hastanesi Konya ilinde Karakurt mahallesi Hançerli sokakno:52 adresinde bulunmaktadır.