Eniyihekim.com

Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane Doktorları

Kurumda toplam 54 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 » 
Kurumda toplam 54 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 » 
Adres :
Fevzi Paşa Bulvarı No:172/2
Basmane


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Emine Şeker Ün
Göz Hastalıkları
Uzm.Dr. Süheyla Özyaşar
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dt. Emine Yenen
Diş Hekimi

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Himmet Karaca hakkında; 30.08.2014
Uzm. Dr. Himmet Karaca müthiş, mükemmel bir doktor. İnsancıl cana yakın bir kişiliğe sahip. Mesleğinde başarılı, güler yüzlü. Hastaları arasında ayırım yapmayan, kendini hastaların...
Uzm.Dr. Sonnaz Ergün Polat hakkında; 05.08.2014
Oğlumu doğumdan itibaren Sonnaz hanıma götürürüm bu zamana kadar bütün teshisleri ve tedavisi iyi sonuç verdi çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim.
Uzm.Dr. Sonnaz Ergün Polat hakkında; 04.08.2014
Oğlumu doğumdan itibaren Sonnaz hanıma götürürüm bu zamana kadar bütün teshisleri ve tedavisi iyi sonuç verdi çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim.
Uzm.Dr. Nalan Bilgiç Sezer hakkında; 26.07.2014
Allah razı olsun hastası ile ilgili bir doktor. İlaçlarını düzenli kullanmayan babama benim sıcaklığımda sitem edebilen ve sanki siteden biri gibi davranan bir doktor. Teşekkürler.
Yrd.Doc.Dr. Ozan Ganiusmen hakkında; 25.07.2014
Beyin ve sinir cerrahisi konusunda bir mucizeye ihtiyacınız varsa ulaşmanız gereken tek hekim.babamın ileri derece boyun Fıtığı vardı istanbul dahil olmak uzere goturmedigimiz prof...

Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane İzmir ilinde Fevzi Paşa Bulvarı No:172/2 Basmane adresinde bulunmaktadır.