Eniyihekim.com

Özel 3 Eylül Tıp Merkezi Doktorları

Adres :
ATATÜRK MAH. SARAÇOĞLU CAD.NO:74


Kuruma son eklenen doktorlar

Uzm.Dr. Yurdun Terzioğlu
Ortopedi ve Travmatoloji
Uzm.Dr. Umut Duygu Uzunel
Göz Hastalıkları
Opr.Dr. Adil Elmas
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Uzm.Dr. Latif Akyüz hakkında; 11.10.2014
Çocukken hastalandığımda babam beni Sayın Latif Akyüz'e götürmüştü. 55 yaşında tekrar Sayın Latif Akyüz'e gittim. Duayen doktor. Allah böyle doktorları bizlerden esirgemesin.
Uzm.Dr. Levent Demirhan hakkında; 17.05.2013
4 sene önce diabet olduğumu keşfeden ayrıca yüksek tansiyon hastası olduğumu bulan ve tedavi sürecinde sürekli takip eden sağlıklı bir yaşam standardını yakalamamı sağlayan dr. Lev...
Opr.Dr. Adil Elmas hakkında; 11.02.2013
Yıllardan bu yana adil beye tedavi olmaktayız. kendisinden çok memnunuz.
Uzm.Dr. Latif Akyüz hakkında; 13.12.2012
Gebeliğim esnasında hipotiroidi olduğum ortaya çıktı. Gebeliğim süresince titizlikle tedavimi sürdürdü, çok şükür evladım çok sağlıklı olarak dünyaya geldi. Kendisine minnettarım.
Uzm.Dr. Arzu Önder hakkında; 14.08.2012
Sayın uzman hekimimiz Arzu hanım tahlillerimizi çok sağlıklı ve titiz bir şekilde Yapan son derece güvenilir bir kişilik sahibidir.Bu bakımdan kendilerine Teşekkürlerimiz sonsuz...

Özel 3 Eylül Tıp Merkezi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
Özel 3 Eylül Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Özel 3 Eylül Tıp Merkezi İzmir ilinde Atatürk mahallesi Saraçoğlu Cad.no:74 adresinde bulunmaktadır.