Eniyihekim.com

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Kurumda toplam 564 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 4 5 6 7  ... » 
Prof. Dr. Yüksel Altuntaş
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları 
Prof. Dr. Türker Özkan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi 
Uzm.Dr. Shafi Sayid Zuhur
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları 
Kurumda toplam 564 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 4 5 6 7  ... » 
Telefon : 212 2312209
Adres :
ETFAL SOKAK
ŞİŞLİ


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Bilge Türk
Kulak Burun Boğaz
Uzm.Dr. Ayşe İstek
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Dr. Betül Diler
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Doç.Dr. Mehmet Uludağ hakkında; 05.04.2014
MERHABALAR ANNEM TROİD HASTASI VE ALINMASI GEREKEN NODÜLLERİ VARDI FİZİKİ YAPISINDAN VE BOUYUN ÇÖKMESİNDEN DOLAYI AMELİYATI ZOR BİR VAKAYDI KENDİMDE FARKLI BRANJDA SAĞLIK HİZMETİND...
Uzm.Dr. Suat Karataş hakkında; 03.04.2014
çok iyi ,ilgili ve güler yüzlü bir doktor. ilk defa kadın doğuma gittiğim için çok tedirgindim ama hiç bir sorun yaşamadım çok memnun kaldım. tavsiye ederim.
Ben doktorumdan cok memnunum bana uyguladigi tedavidende memnunum doktorumu kizima tavsiye ediyorum akrabalarima ve arkadaslarima da tavsiye ediyorum.
Ben doktorumdan cok memnunum bana uyguladigi tedavidende memnunum doktorumu kizima tavsiye ediyorum akrabalarima ve arkadaslarima da tavsiye ediyorum.
merhaba oncelıkle ben sibel hanıma tesadüfen randevu aldım ve muayene oldum ben kürtaj olmuştum cok sancılarım vardı ve muayenede parça kaldığını enfeksıyon olduğunu hastaneye yat...

İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 50 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 28 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 15 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 7 adet neonatoloji uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 35 adet radyoloji uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 34 adet iç hastalıkları uzmanı, 27 adet genel cerrahi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 10 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 15 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 15 adet nefroloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Etfal Sokak Şişli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122312209 numaralı telefonu arayabilirsiniz.