Eniyihekim.com

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Kurumda toplam 358 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 4 5 6 7  ... » 
Prof. Dr. Murat Elevli
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 
Uzm.Dr. İbrahim Kaya
Ortopedi ve Travmatoloji 
Kurumda toplam 358 doktor bulunmaktadır.
« 1 2 3 4 5 6 7  ... » 
Telefon : 212 529 44 00
Adres :
Millet Cd. Aksaray
Fatih


Kuruma son eklenen doktorlar

Opr.Dr. Fazilet Altın
Kulak Burun Boğaz
Uzm.Dr. Mustafa Velet
İç Hastalıkları
Uzm.Dr. Evrim Çakır
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Ass.Dr. Osman Görkem Muratoğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

Kurum doktorlarına son gelen yorumlar

Dr. Osman Ersegun Batçık hakkında; 15.10.2014
osman bey benı 7 ay once amelıyat ettı bu benım 2. amelıyatım bı çok toktor çok rısklı demışlerdı ama hocam başarılı bır amelıyatla sağlığıma kavuşturdu allah razı olsun saygılarım...
Prof. Dr. Mustafa Yenigün hakkında; 15.10.2014
ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. MUHTEŞEM BİR DOKTOR.. KESİNLİKLE HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDEBİLİRİM. SAYGILAR.
Opr.Dr. Turgay Bilge hakkında; 25.09.2014
Kesinlikle güveniyor ve herkese tavsiye ediyorum.Eşimi mükemmel bir opersayonla saglıgına kavuşturdu.Tam biristanbul beyefendisi.İnsan sevgisiyle dolu.
Ass.Dr. Turgut Yüce hakkında; 22.09.2014
turgut hocamla haseki de tanıştım sevecen ve çalışkan birisi kendi branşın da çok ilrliyeceğini ve gelecekte çok iyi bir hekim olacağından eminim saygılarımla
Opr.Dr. Turgay Bilge hakkında; 11.09.2014
Kıymetli hocam, kızım Kübra için gittik.Biz de minnettarız. Kendisi kadar kibar, tevazu sahibi, iyi yürekli insan az bulunur.Ömrüm oldukça duacısıyım.

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Fiyatları

Operasyon fiyatları sigortanıza ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylar için kuruma danışabilirsiniz

En son görüntülediğiniz...
İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 15 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 14 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 56 adet iç hastalıkları uzmanı, 20 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 15 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 18 adet nöroloji uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 32 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Adnan Adıvar Cad. Haseki adresinde bulunmaktadır. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2125294400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.